Bayramda Yat Kiralama

Bayram sevinci ile birlikte tatil planları da kurulmakta. Bu fırsatı değerlendirip, mavi yolculuk yapmaya ne dersiniz? Ülkemizdeki muhteşem denizlerden faydalanarak, yatlar üzerinde tatil fırsatları bulunmaktadır. Bu nedenle gezip görülecek tarihi yerler ve sakin koylar bulunmaktadır. Bayram fırsatını değerlendirerek, eşsiz doğa ile iç içe tatil planları mevcuttur. Bu nedenle bayramda yat kiralama ile kendinizi doğaya bırakabilirsiniz.

Turizmin gelişmiş olduğu ülkemizde tesis konaklamasından farklı olarak, teknede konaklama hizmetleri mevcuttur. Hatta ahşap gulet teknelerde tatil fırsatları sunulmaktadır. Bu yolculukları mümkün kılan bir takım firmalar mevcuttur. Bu firmalar müşterilerine bir takım hizmetler sunmaktadır. Gulet tekneler, motorlu yatlar, mega yatlar ve yelkenli tekneler arasında seçim yapma imkanı mevcuttur.

Erken Rezervasyonun Önemi

Tatil planlarının kurulması ile rezervasyon akla gelmektedir. Fakat tatil yapılacak bölgeye göre ya da kiralanan aracın konfor düzeyine göre fiyatlarda farklılık olabilir. Ayrıca bayramda yat kiralama ile sezonun konsept teknenin fiyatlar üzerinde rolü mevcuttur. Sezonda kiralama bedelleri daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle erken rezervasyon ile uygun fiyatlara tatil yapabilmek mümkündür. Erken rezervasyon sayesinde konforlu yatlarda uygun fiyatlar ile mavi yolculuğu eşsiz deneyimini tadabilirsiniz. Kısa tatilleri değerlendirerek bayramda yat kiralama ile güzel anılar biriktirin tarihi bir yolculuğa Ne dersiniz?

Tek bedelli fiyatlar ödemek istemiyorsanız, firmaya birtakım bilgiler sunmamız gerekmektedir. Tura çıkış tarihinizi önceden belirlemek, çıkış limanını izlemek istediğiniz rotayı belirlemek konusunda detaylı bilgi verdiğiniz takdirde, firma buna bağlı fiyat seçenekleri sunar. Rotayı müşterinin önceden firmaya bildirerek, kaptanın bu konu hakkında bilgilendirmesi gereklidir.

Bu bilgi ışığında Kaptan hazırlıklarını tamamlayacaktır. Özel yat kiralama ile müşteri rotayı kendi belirler. Fakat kabin kiralamada bu işlem mümkün değildir. Liman vergisi, su gideri, personel servis, sigorta, yakıt, tekne malzemeleri gibi hizmetlerin tümü ödemiş olduğunuz fiyat kapsamına dahildir.

YouTube video

irmak krom resim1

Bayramda Yat Kiralama

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap