Yatta Nişan Organizasyonu

Yatta nişan organizasyonu yapmak evliliğe ilk adımın atıldığı günün unutulmaz olmasını sağlamak için özel bir fikirdir. Yatta olan nişan ile denizin üzerinde unutulmaz saatler ve muhteşem deniz manzaraları altında yüzüklerin takılması hayatınızın bu özel günün daha da özel kılmaktadır. Yatta nişan yapmak istediğinizde bunun için uzun yıllardır sektörde yer alan firmamız size hizmet vermekte ve deneyimli ekipleri ile nişan partinizin de unutulmaz olması için gerekli tüm detayları bilerek yardımcı olmaktadır.

Kaptanın ve güler yüzlü mürettebatın hizmet vereceği gecede yatımız sizi ve davetlilerinizi alarak denize açılacak ve eğlencenin tam olması için tüm hizmeti üstleneceklerdir. Nişan organizasyonu yapılmadan önce teknenin bakımı ve temizliği yapılacağı için denizde olduğunuz zaman içinde bir sorun yaşanmayacaktır. Şık ve zarif bir yatta nişanlanmak her çift için özel bir duygu olmaktadır.

Yatta Düğün Organizasyonu

Yatta nişan organizasyonu yaparak evliliğe ilk adımı atmak özel bir duygu olduğu gibi eğer bu fırsatı bulamadıysanız ya da düğünü de denizde yapmak istediğinizde tüm davetlilerinizi ağırlayabileceğiniz geniş yat ve teknelerimiz ile firmamız düğün organizasyonu ile de hizmet vermektedir. Nişan ve düğününüz için yatlarımızı tercih etmeniz halinde müzik ve dansçı organizasyonları da firmamız tarafından yapılmaktadır. Havai fişek gösterileri ile de nişanınız daha görkemli olmaktadır.

Yatta nişan organizasyonu yapmak istediğinizde bunun yüksek maliyet getireceğini düşünerek vazgeçmeden önce firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü yat kiralamak sanıldığı gibi yüksek maliyetler getirmemekte ve verilen hizmetin kalitesi, özelliği göz önüne alındığında ise oldukça uygun olarak sunulmaktadır. Nişan organizasyonunu kaç kişi olarak yapacağınız ve hangi tarihte olacağı konusunda bilgileri yetkili arkadaşlarımız ile paylaşmanız halinde bu organizasyon için en uygun fiyat teklifi sizlere sunulacaktır.

Yatta Nişan Organizasyonu

Yorum Yap