İstanbul Üsküdar Tekne Kiralama

Üsküdar tekne kiralama üç tarafında denizler olan ülkemizde yapılabilecek en eğlenceli ve en huzur verici aktivitelerin başında gelmektedir. Özellikle yazları oldukça sık tercih edilen bir seçenek olarak bireylerin hizmetine sunulmaktadır. Boğazın serin sularında özel günlerde unutulmaz anılar biriktirmek ya da İstanbul’un yorucu stresinden arınmak ve serin sularda huzur bulmak için lüks ya da ekonomik tekne seçeneklerinden yararlanmak oldukça iyi bir tercih olacaktır. Tekne turları, yüzme aktiviteleri veya yemek partileri için huzurlu fakat aynı zamanda heyecan verici bir atmosfer sunmaktadır. Sevdiklerinizle, ailenizle ya da sadece kendiniz için firmamızın sunmuş olduğu imkanlardan yararlanarak maviliklerde huzur bulmak mümkündür.

Üsküdar tekne kiralama seçeceği ile hafta sonu ya da hafta içi, belirlenen saatlerde lüks veya ekonomik sınıfı tekneleri kiralamak sureti ile gerçekleşmektedir. Tekne kiralama Üsküdar başta olmak üzere Avrupa yakasının birçok kıyısı dahil, farklı yerleri keşfetme seçeceği de bireylere bırakılmıştır. Genel olarak bu tekne kirasına kaptan ve yakıt ücreti dahil olmaktadır ve ekstra bir ücret talebi olmamaktadır.

Tekne Nasıl Kiralanır ve Organizasyon Türleri Nelerdir?

Üsküdar tekne kiralama hizmetinden yararlanmak için firmamıza yapacağınız başvurularda öncelikle tekne tipi seçimi yapılmaktadır. Sonrasında ekstra ücret dahilinde sunulan alkol, temizlik, yemek ve benzeri hizmetlerin tercihi istek doğrultusunda yapılmaktadır. Saat ve gün belirlemeden sonra ise belirtilen gün ve saatte limandan kaptan ile rota üzerinden sizlerin hizmetine bırakılmaktadır. Tekne kiralama kapsamında:

  • Akşam yemeği, kahvaltı seçenekleri,
  • Doğum günü, sevgililer günü gibi özel gün kutlamaları,
  • Düğün ve nikah organizasyonları,

İftar yemeği gibi çeşitli konseptlerde farklı seçenekler sunularak gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda tam donanımlı teknelerden lüks ve ekonomi tipi teknelere kadar farklı fiyatlar ile uygun bütçelere yönelik bu hizmetlerin hepsinden yararlanmak mümkündür.

Üsküdar Tekne Kiralama

Yorum Yap