Teknede İş Yemeği Organizasyonu

İş yemeği iş dünyasında şirket ve firmaların ortaklarıyla ya da çalışanlarıyla iş konularını konuşmak üzere yaptıkları organizasyonlardır. Bu organizasyonlarda iş konularının yanı sıra çalışanların ya da ortakların birbiriyle vakit geçirmesi ve kaynaşması amaçlanır. Çoğunlukla iş konuları konuşulduğu sıkıcı geçen toplantılar için iş yeri sahipleri düzenleyecekleri yemekler için değişik organizasyon arayışında olurlar. Bu arayışlar arasında teknelerde yer alır. Biz tekne kiralama hizmeti veren firma olarak teknede iş yemeği organizasyonu için teknelerimizi şirketlere kiralıyoruz.

İş Yemeği İçin Tekne Kiralama

Tekne kiralama hizmeti kapsamında iş yemeği için filomuzda bulunan teknelerimizi kiralıyoruz. Böylece iş yemeklerinin İstanbul Boğazı ya da deniz eşliğinde daha verimli geçmesini sağlıyoruz. Şirketlerin talep ettikleri gün ve saatlerde teknenin iş yemeğine uygun hale getirilmesini sağlıyoruz. Ayrıca yemek için istenen tüm düzenleme ve organizasyonları yerine getiriyoruz. Bu sayede iş yemeği organizasyonu için iş yeri sahiplerinin, çalışanlarının ya da ortaklarının yemek saati teknede bulunmak dışında yapacakları hiçbir iş kalmıyor.

Organizasyon Kapsamında Verdiğimiz Hizmetler

Firma olarak iş yemeği için tekne kiralanması hizmetinin talep edilmesinden organizasyonun gerçekleşmesine kadar gerekli olan tüm hizmetleri eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

İş yemeği organizasyonu kapsamında verdiğimiz hizmetler arasında şunlar bulunuyor;

  • Teknenin iş yemeğinin yapılacağı güne özel hazırlanması
  • İş yemeği menüsünün belirlenmesi
  • Yemek servisi yapacak personelin ayarlanması
  • Yemek için gerekli içeceklerin ayarlanması
  • Oturma düzeninin ayarlanması
  • Yemek için müzik, dansçı ve diğer taleplerin yerine getirilmesi

Firma olarak bu hizmetleri ve iş yemeği düzenleyecek kişilerin ekstra isteklerini istedikleri gün ve saatte hazır hale getiriyoruz.

Kusursuz Yemek Servisi

İş yemeklerinin deniz üzerinde eğlenceli bir şekilde gerçekleşmesi için lüks tekne ve yatlarımız la hizmet veriyoruz. İş yemeklerinin gerçekleşeceği teknelerin yemeğe özel temizlik ve düzeninin ayarlanmasını sağlıyoruz. Yemek servisini ise firmamızın bünyesinde bulunan deneyimli garsonlarımız aracılığıyla yapıyoruz. Böylece yemeğe katılan kişilerin kusursuz yemek servisi hizmeti almasını sağlıyoruz.

İş Yemeği Düzenleyebilen Firmalar

Tekne kiralama firması olarak iş yemeğinde bir araya gelecek şirket çalışanları ya da ortakları için hizmet veriyoruz. Farklı kapasitelere sahip teknelerimizi onların seçimine göre organizasyon için hazırlıyoruz. İş yemekleri için şirketler dışında vakıflar, okullar, dernekler, kulüpler ve daha pek çok sektör için hizmet veriyoruz. Organizasyon içinde verdiğimiz tüm hizmetleri uygun fiyatlar karşılığında veriyoruz.

Kurumsal Tekne Kiralama İstanbul

 

 

 

Yorum Yap