Tekne Kamara Kiralama

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs hayatımızda birçok alışkanlığın da değişmesine sebep oldu. Değişen alışkanlıklardan birisi de tatil yapma şeklidir. Salgın tehlikesinin yüksek olduğu ve tatil sezonunun geldiği bu dönemde izole bir şekilde tatil yapmanın en güvenli yolu tekne kamara kiralama hizmetlerini kullanmak. Tekne kamara kiralama hizmetlerini ister günü birlik isterseniz daha uzun süreli kullanmak mümkün. Üstelik tekne kamara kirala hizmetlerinde her şey dahil ve virüs bulaşma riski de en aza indirilmiş oluyor.

Neden Tekne Kiralama Tercih Edilmeli?

Virüsün hızlı bir şekilde yayıldığı günümüz koşullarında izole bir şekilde kalmak ve tatilinizi yapmanız için en güvenli yolu tekne kiralama hizmetlerini sunuyoruz.

Tekne kiralayarak;

  1. Kalabalık sahillerden uzak kalabilir
  2. Daha az kişi ile temas edebilir
  3. Hijyeni daha kolay sağlayabilir
  4. Özgürce eğlenebilir
  5. İstediğiniz yemekleri yiyebilirsiniz

Otel gibi toplu tatil yapılan alanlarda virüsün bulaşma riski havuz, restoran ve gösteri alanlarında artarken tekne kiralayarak sakin ve güvenli bir tatil yapmanızı sağlıyoruz.

Tekne Kiralama Avantajları

Tekne kamara kiralayarak kendinizi ve sevdiklerinizi virüsten uzak tutabilirsiniz. Günlük veya daha uzun süreli kiralama yaparak aileniz ve arkadaşlarınız ile bu sıkıntılı günlerin stresini güvenli bir şekilde atmak mümkün. Neredeyse 6 aylık bir sürede yaşanan karantina koşullarından ve kısıtlamalardan uzaklaşarak sevdiklerinizle doyasıya bir tatil yapmak için en güvenli yol olan tekne kamara kiralama hizmetlerini sunuyoruz. Uzmanlar tarafından da açıklandığı gibi virüsün bulaşma riskinin en az olduğu yüzme ortamı denizdir. Bu bilinç ile misafirlerimizin aileleri ile baş başa kalabileceği yüzme alanlarını tercih ediyoruz.

Tekne Kiralama Hizmetlerimiz

Tekne kamara kiralama hizmetlerimizde sağlık kontrollerinden geçirilmiş olan personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Teknelerimiz de hijyen koşullarına önem vererek misafirlerimizin gönül rahatlığı içerisinde tatil yapmalarını sağlıyoruz. Misafirlerimizin günübirlik veya daha uzun süreli tekne kiralama taleplerinde istekleri doğrultusunda yemek ve içecek servisleri yapılırken en güzel ve temiz sularda tatilin tadını çıkartmalarını sağlıyoruz. Tabi ki misafirlerimizin eğlencelerden mahrum kalmaması için özel çalışmalar yapıyoruz. Tekne kamara kiralama hizmetlerimizde her sefer sonrası ve günlük olarak sterilizasyon çalışmalarını eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

ultra lüks yat kiralama

 

Yorum Yap