Teknede Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Doğum günü için kiralık tekne ya da yat bulmak aslında sizlere pahalıya mal olmaz. Çünkü artık bizler VIP Kiralama firması olarak hizmetinizdeyiz.

Doğum günü tekne kiralamak istiyorsunuz ancak bir türlü bütçenize uygun rakamlara erişemediniz mi? O halde hemen bizimle iletişime geçin. Çünkü bizleri lüks teknelerimiz, profesyonel donanmamız, uzman şeflerimiz ve usta teknik ekibimiz ile birlikte yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. Üstelik çok uygun rakamlara lüksü ayağınıza getiriyoruz.

Dostlarınız, arkadaşlarınız, aileniz ya da sevdikleriniz ile birlikte eşsiz bir zaman geçirmeye ne dersiniz. Üstelik kendi doğum gününüzü ya da sevdiklerinizin doğum gününü lüks ve harika bir teknede kutlayabilir, hem onlara, hem de kendinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Yılların Tecrübesi İle Sizlerleyiz

Bizler sektörde yeni bir firma değiliz. Yıllardır İstanbul’da tekne ve yat kiralama hizmetleri vermekteyiz. Teknede doğum günü organizasyonu fiyatları cep yakabilir. Ancak buna bizden teklif almadan karar vermeyin. Çünkü bizim her bütçeye uygun bir fiyat aralığımız bulunuyor.

Leziz ikramların, alkollü ve alkolsüz içeceklerin, nefis hava gösterilerinin, müziğin ve dansın olduğu bir doğum günü hayal edin. Üstelik denizin, boğazın ve mavinin tam ortasında. İşte buna sahip olmak artık bizler sayesinde çok basit.

Bu Rakamlar Başka Hiçbir Yerde Yok

Biz sektörde öncü olduğumuzu iddia ediyoruz. Her yıl onlarca farklı düğün, nişan, kına, yılbaşı ve doğum günü organizasyonuna eşlik ediyoruz. Üstelik müşterilerimiz her zaman memnun ayrılıyor.

Hayalini kurduğunuz doğum gününe sayılı günler kaldıysa hemen arayın. Bakımları yapılmış, lüks ve teknolojik teknelerimiz, lezzetli yemeklerimiz ve uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Üstelik teknede doğum günü kutlamanın hiç bu kadar ucuz olmadığını göreceksiniz.

YouTube video

YouTube video

teknede nisan organizasyonu 1

Teknede Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap