Teknede 2 Kişilik Doğum Günü

Doğum günü için kiralık tekne ve yatlar firmamız tarafından çok uygun rakamlara organize ediliyor. Üstelik profesyonel ekibimiz ve lüks araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bizler tekne ve yat kiralama hizmetleri veren, Türkiye’nin en büyük kiralama firmalarından biriyiz. Özel zamanlarınız için en lüks tekne ve yatlarımızı sizler için hazırlıyor, üstelik bu hizmetleri çok ekonomik rakamlara veriyoruz. Eğer sizler de denizin ortasında, sevdiğiniz ile romantik dakikalar geçirmek isterseniz hemen arayın.

Onun aklını başından almak ve hayat boyu unutamayacağı bir doğum günü mü organize etmek istiyorsunuz. O halde VIP Kiralama firması olarak hizmetinizdeyiz. Güler yüzlü profesyonel ekibimiz, tam donanımlı lüks teknelerimiz sizler için hazır.

‘Ona Değer’ Dedikleriniz İçin

Sevgiliniz, eşiniz ya da arkadaşınız için baş başa olabileceğiniz bir doğum günü hayal edin. Üstelik denizin tam ortasında ve mehtaba karşı. Leziz yemekler, alkollü ve alkolsüz içecekler eşliğinde muhteşem bir gün geçirmek için servet ödemenize gerek yok.

Bizler kataloğumuzda bulunan kiralık tekne ve yatları periyodik bakımlardan geçiriyor ve yeniliyoruz. Böylelikle en lüks, en teknolojik tekneler ile sizlere hizmet verebiliyoruz. Sürpriz doğum günü partiniz için de en lüks teknemizi hazırlıyor ve sizin yüzünüzü asla kara çıkarmıyoruz.

Eşsiz Bir Gün İçin Her Detayı Düşünüyoruz

Doğun günü dendiğinde akla gelen süslemeler, yemekler, havai fişek gösterileri ve müzik önceden ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Sizlere, sevdiğiniz kişi ile birlikte bu gecenin tadını çıkarmak kalıyor.

Bütçenize uygun rakamlara, en lüks teknelerde, en özel 2 kişilik doğum günü için doğru adrestesiniz. Onlarca farklı teknemiz ile rüya gibi bir doğum günü partisi hazırlıyoruz. Doğum günü için kiralık tekne arayışına son verebilir ve uzman ekibimiz ile birlikte bu özel günü eşsiz kılabilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

b5f48121 b57d 4536 80bd cfc14588dc58

Teknede 2 Kişilik Doğum Günü

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap