Yatta Şirket Tekne Gezileri Organizasyonu

Şirket tekne gezileri çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmak için en güzel fikirler arasında yer almaktadır. Şirket çalışanlarının kaynaşması iş hayatının stresinden uzaklaşarak deşarj olması için yapılacak bir tekne gezintisi faydalı olmaktadır. Uzun yılladır tekne kiralama konusunda hizmet vermekte olan firmamız profesyonel kadrosu ile bu gezileri sizler ve çalışanlarınız için mükemmel hale getirmekte ve unutulmaz bir anı olmasını sağlamaktadırlar. Düzenleyeceğiniz tekne gezisi ile çalışanlarınız onlara verdiğiniz önemi fark ederek işlerinde daha verimli olacaklardır.

Büyük teknelerimizde şirketinizin tüm çalışanlarını ağırlayabilir ve onların bu deniz gezisi ile streslerinden kurtulmasını sağlayabilirsiniz. Teknemiz sizi ve çalışanlarınızı belirtilen gün ve saatte alarak denize açıldığında hazırladığımız rota ile mükemmel bir gün muhteşem manzaralar ve deniz kokusu ile geçirilmektedir. Rota konusunda bir fikriniz olması ve özellikle gidilmesini istediğiniz bir yer olması halinde rota bu şekilde belirlenmektedir.

En Ucuz Tekne Kiralama

Şirket tekne gezileri düzenlemek istediğinizde bunun şirketin üzerine büyük maliyetler getirmemesini istemeniz gayet doğal bir istek olmaktadır. Firmamız da bu isteği göz önüne alarak yüksek kar marjı ile değil müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekte ve şirketiniz için uygun fiyatlar belirlemektedir. Elbette bu fiyatın belirlenmesinde çeşitli noktalar öne çıkmaktadır. Bu noktalar ise gezinin kaç kişilik olacağı, kaç gün ya da saat süreceği ve istenen özel organizasyon olup olmadığı olarak sayılabilmektedir.

Şirket tekne gezileri sırasında tekneyi firmamızın kaptanları kullanmakta, bakımı yapılmış ve son model teknelerimiz arıza yapmadan sizlere keyifli bir gezi sunmaktadırlar. Deniz kokusu ve manzarası eşliğinde çalışanlarınıza özel bir gün armağan etmek istediğinizde tekne gezintisi harika bir seçim olacaktır. Bu konuda detaylı bilgiyi yetkili arkadaşlarımız ile görüşerek alabilir ve gerekli planlamayı yapabilirsiniz.

Şirket Tekne Gezileri

Yorum Yap