Saatlik ve Günlük Yat Kiralama Ücretleri

Tekne kiralama hizmeti genellikle yüksek rakamlara veriliyor. Bu da saatlik ya da günlük olarak tekne, yat kiralayacak kişileri alıkoyabiliyor.

Mezuniyet, evlenme teklifi, düğün, nişan, sünnet, bekarlığa veda ya da kına gecesi gibi organizasyonlarınızı denizin tam ortasında gerçekleştirmek istemez misiniz? Öyleyse hemen bizi arayın. Çünkü bizler kiralık tekne ya da yatlarımız için piyasa koşullarına göre çok daha ekonomik rakamlar uygularız. Sizler de bu vip hizmetlerden gönlünüzce faydalanabilirsiniz.

Nişan ve Düğün İçin Yat Kiralama

Nişan ve düğün günü en mutlu organizasyonlarınıza, en lüks yatlarımız ile eşlik ediyoruz. Süslemesinden ikramına kadar her ayrıntısı ile ilgilendiğiniz teknelerimiz bu özel zamanlarınız için muhteşem ortamlara dönüşüyor.

Dilerseniz kına ya da bekarlığa veda gibi organizasyonlarınızı da bu lüks yatlarımızda gerçekleştirebilirsiniz. Nisan ve düğün için yat kiralama hizmetlerimiz çok uygun rakamlara sizlerle. Bütçenizi yormayacak olan bu rakamlar sayesinde sevdikleriniz ile birlikte harika bir gün ya da gece geçirebilirsiniz. Lüks yağlarımızın içinde tuvalet ve giyinme kabini gibi odalar da bulunuyor.

Evlenme Teklifi ve Doğum Günü İçin Yat Kiralama

Evlenme teklifi, evliliğe giden yolda atılan ilk adımdır. Bu nedenle son derece eğlenceli ve son derece romantik olmalıdır. Bizler mürettebatımız ile tüm ayrıntıları sizin için düşünüyoruz. Size ise yalnızca bu özel zamanı sevdiğiniz ile birlikte doyasıya yaşamak kalıyor.

Eğer sevdiklerinizin doğum günlerini özel bir organizasyon ile kutlamak isterseniz en uygun yat kiralama rakamlarının bizde öldüğünden emin olabilirsiniz. Üstelik yatlarımız tamamen son teknoloji ve işlevsel. Bu lüks araçlarımızda günlük ya da saatlik en keyifli dakikalarınızı geçirebilirsiniz. Üstelik saatlik ve günlük yat kiralama ücretleri en uygun şirketimizde yer alıyor.

Teknede 2 Kişilik Doğum Günü

 

Yorum Yap