Kalamış Yat Kiralama

İstanbul genelinde her bütçeye hitap eden yat kiralama hizmetleri sunulur. Bunlar arasında özellikle Kalamış yat kiralama yaygın olarak tercih edilir.

Yat kiralama denilince akla denizin getirdiği huzur ve eşsiz manzara gelir. Bunların tadını çıkarmak isteyenler özel günleri için yat kiralama hizmetinden yararlanmak isterler. Bu amaçla Kalamış yat kiralama yaz aylarında pek çok insan tarafından ilgi görür. Bu hizmet sayesinde evlilik teklifleri daha özel hale gelebileceği gibi özel kutlamalar, davetler ve buna benzer organizasyonlar da yapılabilir. Yat kiralama firmasından isteğe bağlı olarak sadece yat kiralanabileceği gibi bu kiralamaya organizasyon hizmeti de dahil edebilir. Böylece daha geniş kapsamlı bir hizmetten yararlanmak mümkün olabilir.

Kalamış Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama için belirlenen fiyatlar çeşitli özelliklere göre farklılık gösterir. Öncelikle yatın kiralama süresi bunda önemli etkendir. Yatlar saatlik olarak kiralanabileceği gibi günlük olarak da tutulabilir. Saatlik kiralamalar genelde sabah saat on civarında başlamakta olup bu süre iki saatten az olamaz. Benzer durum günlük kiralamalar için de geçerlidir. Bunun yanı sıra kaç kişilik bir organizasyon için yat kiralanacağı da fiyatlar üzerinde doğruda etkilidir. Kişi sayısı ve içerik arttıkça bununla birlikte fiyatlar da yükselecektir.

Yat kiralama fiyatları üzerinde etkili olan diğer bir unsur da yatın nereden kalkıp nereye varacağı ve ne kadar süreyle kalacağıdır. Bu iki nokta arasındaki mesafe arttıkça buna paralel olarak fiyatlar da değişecektir. Bunun haricinde kiralama hizmeti içerisinde yemek ve kokteyl programı dahil edilirse bu durum da fiyatları yükseltecektir. Bu tarz uygulamalar genellikle düğün ve nikah gibi organizasyonlar için tercih edilmektedir. Genellikle doğum günü kutlamaları için yat kiralanacağında kuru yat kiralama yapılmaktadır.

lüks yat tekne kiralama

Yorum Yap