İstanbul Saatlik Lüks Yat kiralama

Tarih boyunca bir çok medeniyete kucak açmış, doğası ve tarihi ile tüm dünyanın ilgisini çeken bir şehir İstanbul. Asya ile Avrupa’nın birleştiği tarihi surları camileri, kiliseleri yalıları ve kökleri ile adeta bir açık hava müzesidir İstanbul. Tüm güzelliklerin yanı sıra yoğun nüfusu trafiği ve hareketli iş hayatı İstanbul’da yaşamayı zorlaştırmakta. Zaman zaman kaçmak istediğiniz şehirden fazla uzaklaşarak vaktiniz olmadığı için hafta sonlarını veya boş günlerinizi herkesten uzak geçirmek için küçük evlerimize tıkılıp kalıyoruz. İşte bu çıkmazdan kurtulmak, hayata yeniden sarılarak yorgunluğumuzu ve stresimizi atmak için İstanbul Saatlik Lüks Yat Kiralama ile sizlere yepyeni bir seçenek sunuyor.

İstanbul Saatlik Lüks Yat Kiralama Avantajları

İstanbul Lüks Yat Kiralama olarak sizler için hazırladığımız tamamen konforunuz göz önüne alınarak oluşturulan Lüks Yat portföyümüz geçireceğiniz vakti eğlencenize garanti etmekte. Boğazın nefis manzarasında geçireceğiniz vakitte Rumeli Hisarı önünde öğlen yemeği yiyebilir yada Anadolu feneri koyunda gün batımını izleyebilirsiniz. Usta kaptanlarımızın ile çıkacağınız boğaz turunda Emirgan korkusunun yeşilliğine hayran kalacağınız gibi tarihi sarayların ve yalıların güzelliğinden gözlerinizi alamayacaksınız.

İstanbul Saatlik Lüks Yat Kiralama Seçenekleri

İstanbul Saatlik Lüks Yat Kiralama olarak sizlere bir çok yat çeşidi ve eğlence alternatiflerinin sunmaktayız. Kiralayacağınız yatlarla Boğazın eşsiz güzelliği içinde Doğum günü partileri düzenleyebilir, Şehir dışı veya yurt dışından gelen misafirleriniz yemek organize edebilir, sevdikleriniz ve aileniz ile sadece mavi tur yapabilir yada sevdiğiniz kadına evlilik teklifi yapabilirsiniz. Hatta ertesi gün evlenecek arkadaşınıza sürpriz bekarlığa veda partisi hazırlayabilirsiniz. Tüm bu organizasyonlarınız için alt yapısı hazır olan yatlarımız istediğiniz konforu sağlamakta. Uzman müşteri hizmetleri ile İstanbul Saatlik Lüks Yat Kiralama hizmetleri gerçekleştireceğiniz bu organizasyonlar için ek hizmet sunumlarını da gerçekleştirmektedir

İstanbul Saatlik Lüks Yat nasıl Kiralanır

Cuento Villa Rental bünyesinde Hizmet veren İstanbul Saatlik Lüks Yat Kiralama size bir tık kadar uzakta. Web sitemizde yapacağınız inceleme sonucu beğendiğiniz yatı talep formumuzu doldurarak veya birleri arayarak dilediğiniz gün ve saatler arasında kiralayabilir 1500 TL den başlayan fiyatlarımız da erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Eğlence garantörünüz Cuento Villa Rental ve İstanbul Saatlik Lüks Yat Kiralama olarak sizlerin memnuniyetine odaklandığımız çalışmalarımızda her geçen gün yenildiğimiz yat portföyümüzle hizmetinizdeyiz.

 

İSTANBUL LÜKS YAT KİRALAMA FİYATLARI 2022

 

Yorum Yap