İstanbul Saatlik Tekne Kiralama

İstanbul’da yaşıyorsanız gürültüden, kalabalıktan ve hayatın koşuşturmacasından sıkılmış olmanız mümkündür. Kalabalıktan uzaklaşmak istiyor ve bunu keyifli aktivite ile gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız İstanbul saatlik tekne kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiraladığınız tekneyle boğaz turu atabilir, koylarda bekleyebilir ve boğazda yüzme imkanı bulabilirsiniz. Vip yat kiralama firması tarafından sunulan saatlik tekne kiralama hizmeti ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

İstanbul’da Saatlik Tekne Nasıl Kiralanır?

Arkadaşlarınızla, eşinizle, sevgilinizle veya ailenizle tekne keyfi yaşamak isterseniz İstanbul saatlik tekne kiralama hizmeti alabilirsiniz. Tekne kiralamayı düşünüyorsanız ilk olarak geziyi gerçekleştireceğiniz tarih ve saati belirlemeniz gerekir.

Hedefinizde belirli bir tarih varsa eğer tekneyi kiralamak için web sitesini inceleyebilirsiniz. Teknelerimiz ve Tekne Kiralama bölümlerinden yararlanarak kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknelerimiz menüsüne girip kiralık Vip tekneleri görebilir ve tekneler arasından istediğinizi seçme imkanı bulabilirsiniz. Seçtiğiniz tekneye rezervasyon yaptırabilir ve bu esnada almak istediğiniz hizmetleri de seçebilirsiniz. Saatlik tekne kiralamayı sürpriz ve kutlamalar için tercih ediyorsanız ekstra hizmetlerden de yararlanma imkanı bulabilirsiniz.

Neden Saatlik Tekne Kiralanır?

İstanbul’da tekne kiralamak günümüzde bir çok insanın tercih ettiği hizmettir. Tekne kiralamak tekneyle gezmek, yüzmek veya keyifli vakit geçirmek gibi amaçlar dışında da kiralanabilir. Saatlik tekne kiralamanın nedenlerinden en yaygın olanları şunlardır;

  • Evlilik teklifi için
  • Mezuniyet partisi için
  • Yıl dönümü kutlamaları için
  • Yılbaşı partisi için
  • Doğum günü kutlaması için
  • Boğaz turu için
  • Yemekli iş toplantısı için
  • Bekarlığa veda partisi için
  • Düğün için
  • Sünnet düğünü için

Sizlerde özel günlerini için yapacağınız sürprizlerde ve kutlamalarda saatlik tekne kiralayabilirsiniz. Bu sayede özel gününüzün tekneler vasıtasıyla deniz ortasında daha eşsiz hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Saatlik Tekne Kiralarken Nelere Dikkat Edilir?

Saatlik tekne kiralamak ve tekne turu yapmak isteyen kişilerin kiralama işlemini tamamlamadan önce dikkat etmesi gereken bazı konular vardır. İlk olarak teknenin kiralanacağı firmanın güvenilir ve kaliteli hizmet veren firma olmasına dikkat edilmelidir.

Sonrasında ise teknenin kaç kişi tarafından kullanılacağı belirlenmeli ve tekne seçimi kişi sayısına göre yapılmalıdır. Teknenin kiralanma amacına uygun organizasyonlarda kullanılıp kullanılamayacağı araştırıldıktan sonra kesin karar verilmelidir. Bunların dışında kiralama fiyatı araştırılmalı ve uygun fiyatlarla kiralama yapılmalıdır.

Saatlik Tekne Kiralamada Hangi Hizmetler Alınabilir?

Saatlik tekne kiralamak isteyen kişiler boğaz turu ve deniz keyfi yanı sıra firma tarafından verilen ekstra hizmetlerden de yararlanma imkanı bulabilirler. Bu hizmetlerin bazıları ek ücrete tabi olurken bazıları kiralama fiyatına dahil edilir.

Firma aracılığıyla tekneleri saatlik olarak kiralayan kişiler isteklerine göre şu ekstra hizmetleri de alabilirler; yemek, kırmızı halı, garson, dansçı, dilek feneri, havai fişek, fotoğrafçı, dj ve oryantal gibi hizmetlerdir. Bu hizmetler için talep edilen fiyatlar rezervasyon aşamasında kişilere bildirilir ve kişiler fiyat bilgisi dahilinde ekstra hizmetlerden yararlanabilirler.

Tekne Kiralama En Az Kaç Saatlik Olur?

İstanbul saatlik tekne kiralama yapmak isteyen kişiler tekneleri minimum kaç saatlik kiralayacaklarının sorusuna cevap ararlar. Teknelerin kiralanması için belirlenmiş minimum süre 2 saattir.

Kiralanan teknenin en az 2 saat kullanılması gerekir. Bu nedenle kiralama yapan kişilerin belirlenen saatte teknede bulunması lazımdır. Bu sayede kiralama süresi işlemeye başlar ve 2 saatin sonunda tekne teslim alınır. Teknenin hareket saati geçerse belirlenen 2 saat hizmet alınmış gibi işlem yapılır ve belirlenen saatte tekne teslim alınır.

Saatlik Tekne Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Boğaz turu, doğum günü partisi, evlilik teklifi ve düğün organizasyonları için saatlik tekne kiralamak mümkündür. Kiralama fiyatları ise yapılacak organizasyona ve organizasyon kapsamında alınacak ekstra hizmetlere bağlı olarak değişim gösterir.

Ayrıca kiralama ücretleri teknenin türüne ve teknede bulunacak kişi sayısına bağlı olarak değişir. Bu nedenle fiyatların rezervasyon esnasında değişmesi mümkündür. Saatlik tekne kiralamanın ortalama fiyatları ise 2000-6000 TL aralığında değişir. Ayrıca teknenin kiralama süresi de fiyat üzerinde etkilidir.

İstanbul Saatlik Tekne Kiralama

 

 

Yorum Yap