Ortaköy Yat Kiralama

İstanbul’da farklı bölgelerden sonra Ortaköy yat kiralama olarak hizmeti vererek sevdikleriniz ile özel günlerinizde keyifli zamanlar için hizmete girmiş bulunmaktayız. Birden çok yat ile sizlere hizmet veren firmamız, sizlere günübirlik geziler veya saatlik kiralama hizmeti sunarak siz değerli misafirlerimiz ağırlamaktan gurur duyarız. Evlilik teklifleri, doğum günleri ve partiler vermek isteyenler için ideal bir fikir olarak yat kiralama farklı konseptleri ile misafirlerin ilgisini çekmektedirler. Şehri bir de boğazdan izleyerek keşfedebilirsiniz. Akşamı ve gündüzü farklı denizin güzelliğini görmek için yatlarımızla gezebilir ve şehrin büyüsüne hayran kalabilirsiniz. Teknelerimiz de 7/24 yemekli veya yemeksiz turlar ile sevdiklerinize eşsiz günler yaşatabilirsiniz. Kiralama hizmeti almak isteyenlerin internet arama motorlarından veya tekne limanların olduğu yerlerden bizlere ulaşım sağlayabilirler. İnternet sitelerinden daha hızlı ve kolay ulaşım imkânı sağlanabilir. Çünkü bazı firmalar liman yerine ofisler tutarak buralardan hizmet vermektedirler.

Özel Günlerin Vazgeçilmesi Yat Kiralama

Harika bir evlenme planı yaptınız ve bunun için Ortaköy yat kiralama firmaları ile anlaştınız. Sizlere uzman ekibi ve tecrübeli kaptanları ile güzel anınızda yanınızda bulunarak evlilik yolundaki ilk adımınızı bizimle atmanız bizleri sevindirecektir. Şayet arkadaşınıza doğum günü sürprizi yapmak isteyenler için güzel bir fikir olabilir. Klasikleşmiş partilerden daha eğlenceli bir parti için yat kiralama sizin için güzel bir fikir olacaktır. Bunlar haricinden yat içinde yapabileceğiniz diğer organizasyonları sıralarsak,

  • Evlilik yıl dönümü
  • Fasıl
  • İftar
  • Mezuniyet
  • Nişan
  • Düğün
  • Nikâh sonrası yemek, Eğlence ve After Party

Gibi etkinlikleri Ortaköy yat kiralama olarak sizlere sunulur. Hangi nedenden dolayı seçerseniz seçin yat ile gezmenin keyfini unutamayacaksınız. Farklı deneyim sahibi olurken denizin vermiş olduğu huzur ile unutulmaz zamanlar yaşayacaksınız.

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

 

 

06 3

Ortaköy Yat Kiralama

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap