50 Kişilik Yat Kiralama

Boğaz havası ve mavi denizin huzurunda misafirlerini ağırlamak isteyen bireyler yat kiralayarak unutulmaz bir günün keyfini misafirlerine sunabilir ya da bu huzuru misafirleri ile yaşayıp güzel bir anı paylaşmak isteyebilir. Evlenme teklifleri, nişanlar, sünnet törenleri, düğünler, aile ya da iş yemekleri için bireylere özel 50 kişilik yat kiralama hizmetleri keyifli ve kaliteli bir hizmet anlayışını bireylere sunuyor. Saatlik ya da günlük yat kiralama hizmetleri mevcuttur.50 kişilik yat kiralama ücretlerinin belirlenmesinde menüler, özel hizmetler, yatların uğrayacakları iskeleler etkin olmaktadır. Bu nedenle 50 kişilik yat kiralamak isteyenler için fiyatı belirleyen etmenler bunlardır. Süre uzatılması ile fiyat bilgisi değişkenlik gösterir.

50 Kişilik Yat Kiralama Hizmetleri

50 kişilik yat kiralama hizmetleri saatlik ya da günlük olarak değişenlik gösterir.

  • Yat kiralama hizmetinde fiyatlara KDV dahildir.
  • Süre uzatılması durumunda fiyat bilgisi değişebilir.
  • Yatlar turizm belgesine sahiptir. Firma ziyareti ile tekneler hizmete alınmadan önce bireyler tarafından ziyaret edilebilir.
  • Kiralama boyunca botlar da hizmete hazır beklemektedir.
  • Yatlar kesinlikle sigorta güvencesine sahiptir.
  • Yat personelleri tam teşekküllüdür.

Doğum günlerinde bekârlığa veda partilerinde, mezuniyet partilerinde kiralanan yatlar, bireylerin belirledikleri lokasyonlarla saatlik olarak kiralanmaktadır. Yatlarda kaliteli müzik hizmetleri ve isteğe bağlı olarak canlı müzik hizmetleri de yer almaktadır. Özel günlerini yat kiralayarak taçlandırmak isteyenler için 50 kişilik yatlar hizmete açıktır.

50 Kişilik Yat Kiralama Fiyatları

50 kişilik yat kiralama fiyatları saatlik olarak değişkenlik gösterir. 500 İLE 1200 TL arası değişkenlik gösteren yat kiralama fiyatları en az 2 saatlik zaman dilimine uygun olarak kiralanmaktadır. Yat kiralama hizmetlerine yemek, mangal, içecek ve garson gibi özel hizmetler de fiyatı etkileyen unsurlardandır.

50 Kişilik Yat Kiralama

 

 

Yorum Yap