Kiralık Gezi Teknesi

Tekne kiralama hizmeti alacağınız noktayı iyi seçmelisiniz. Çünkü kiralamaya uygun olmayan ve bakımsız tekneler hem eğlencenizi bölebilir, hem de işlerinizin aksamasına sebep olabilir.

Uzun yıllardır yat ve tekne kiralama sektöründe hizmet vermekteyiz. Üstelik tüm yat ve teknelerimiz son teknoloji ayrıntılara sahip. Bunun yanında tekneyi size teslim etmeden önce tüm iç aksan ve dış bakımını yapıyoruz. Yani sizlere çok keyifli bir tekne yolculuğunu en lüks araçlarımız ile sunuyoruz.

Boğaz Gezisi İçin Kiralık Tekne

Boğaz İstanbul’un ve ülkemizin en sevilen sembollerinden biridir. Şehir dışından gelenler için boğaz turu mükemmel bir ayrıcalıktır. Sizler de yapacağınız bir boğaz turu için tekneye ihtiyaç duyuyorsanız bizden temin edebilirsiniz. Üstelik kaptana ihtiyaç duyduğunuz her anda da kaptanlı kiralık tekneler ile yanınızdayız.

Turlarınızı yemekli ve eğlenceli yapmak isterseniz teknelerimiz pek çok kişiyi alabilecek kapasitede. Hızlı, konforlu ve donanımlı bu teknelerimiz sayesinde unutulmaz bir güne imza atabilirsiniz. Üstelik aileniz, arkadaşlarınız ya da sevdiğiniz ile.

Yaz Tatili İçin Kiralık Tekne

Koy koy gezip mavi bir yolculuğa çıkmayı ki istemez ki. Üstelik şöyle konforlu ve lüks bir teknede. İşte bunun için hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin her noktasında hizmet veren firmamız deniz ve güneşin sonsuz keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Sevdikleriniz ile birlikte yaz tatiliniz için günlük, haftalık ya da aylık tekne kiralama hizmeti için en güvenilir adrestesiniz.

Tatiller dinlenmek için en güzel zamanlardır. Tabi denizde olmak ise bir tutkudur. İşte bizler sizin için bu imkanı ayağınıza getiriyoruz. Üstelik piyasaya gire çok daha uygun rakamlar ile. Sizler de kiralık gezi teknesi arıyorsanız ve bunun için güvenli bir noktadan hizmet almak istiyorsanız hemen arayın.


Kiralık Gezi Teknesi

Yorum Yap