İstinye Yacht Charter 2023 Fiyatları

İlk yerleşiminin tarihi bilinmesi de milattan önce 300 yılına dayanılan kentsel tarihi ile İstanbul Dünyanın en önemli metropollerinden biri. Gerek Doğu Roma gerek Osmanlı Gerekse günümüzde bu öneminden hiç bir şey kaybetmemiş. Şehri ortadan iki ayıran boğaz hem ekonomik hem askeri hem lojistik önem taşımaktadır. Deniz ulaşımının kalbi olan İstanbul boğazı günümüzde önemini bir kere daha göstermiştir. Karadeniz’e kıyısı olan ülkelerin güneye çıkış kapısı olan İstanbul boğazını çevreleyen tarihi yapılar, semtler ve doğa kendine özgü bir güzellik katmaktadır. Bir çok şaire ilham kaynağı olan İstanbul üzerine yazılan şiirler bir antoloji oluşturacak kadar fazladır. Ya Yahya Kemal gibi bir tepeden bakılan Aziz İstanbul’dur, yada İstanbul’da Boğaziçi’nde bir garip Orhan Veli’dir. Bazen ruhu eritilip kalıplarda dondurulan Necip Fazıl’dır. Bazen İstanbul’da baktıkça sevdiğini hatırlayan Nurullah gençtir. Şair Nedim’in dediği gibi Acem diyarına bedel, uzanıp Kanlıca’nın orta yerinde diyen Sezen Aksu, İstanbul deyince aklıma masal gelir diyen Bedri Rahmi Eyüpoğlu gibi şairler anlatma çabasına girmişler bu güzel şehri. Ama yine de kelimeler kifayetsiz kalmış. Ne bir şiir ne bir şarkı anlatabilmiş şimdiye kadar İstanbul’u. Uzaktaki insanların orada yaşanmaz eyyamlarından içinde yaşayan insanların bıktım bu kalabalıklardan demeleri anlatıyor sanki içimizde ki İstanbul aşkını. Tüm çabalar daha iyi yaşamak İstanbul da daha güzel vakit geçirmek belki aşık olabilmek aslında İstanbul’un aşkın kendini olduğunu bilmeden. Bilmediklerimi ne çökmüş meğer. Hayatı boyunca İstanbul’da yaşayarak Anadolu yakasına hiç geçmemiş işçi Muharrem’in gamsızlığında gizli yapmak istediklerimiz aslında. Doğayı tarihi içine girerek görmek lazım. İstanbul’u boğazı için girerek yaşamak lazım. Koşuşturmalar, yoğun iş hayatı, kalabalıklar içinde ki yalnızlıklardan unuttuk belki de yukarıda ki mısraları anlamlarını. Hiç merak etmedik boğazdan Dolmabahçe sarayını. Kalabalığın içinden sıyrılarak ne Avrupa da ne Asya’da olmadan izlemek gerek koskoca İstanbul’u. İşte bu yüzden sizlere İstanbul’u yaşatmak yazılan mısraları hatırlatmak için İstinye Yacht Charter 2023 Fiyatları ile hizmetinizdeyiz. İstanbul’da farklı bakabilmeniz, onu gerçekten görebilmeniz için hizmet vermekteyiz.

İstanbul İstinye Yacht Charter Seçenekleri

İstanbul boğazında yapmak istediğiniz mavi Turlar için birçok seçeneği size sunan Cuento İstinye Yacht Charter 2023 Fiyatları istekleriniz doğrultusunda hizmetlerini çeşitlendirmektedir. Örneğin 2500 yıllık bir tarihe sahip olan kız kulesi açıklarında bir sabah kahvaltısı ile başlayacağınız boğaz turunuzu 1865 yılında tamamlanan Beylerbeyi sarayı açıklarında sürdürebilir 1393 yılında yapılan Anadolu Hisarı açıklarında yiyeceğiniz öğlen yemeği ile zamanda yolculuk yapabilirsiniz. Biraz daha ilerleyerek Yoros kalesini Anadolu feneri sırtlarında izleyebilirsiniz. Tüm bunların dışında kendinizi boğazın serin esintilerinde bırakabilir ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Arkadaşlarınız yada aileniz ile çıkacağınız mavi turlarda Katamaran, Motor yat, Gulet gibi çeşitli deniz araçlarımız dan faydalanabilir gönlünüzce bir gün geçirebilirsiniz. Günü birlik yada uzun süreli konaklamalı çıkacağınız mavi turlarda denize ve doğaya doyabilirsiniz. İsterseniz sevdiğiniz bir arkadaşınızın doğum günü partisi için bir kaç saatliğine kiralayabileceğiniz yatlarımızı dilerseniz sevdiğiniz kadına evlenme teklif etmek içinde kiralayabilirsiniz. Yurt dışından gelen firma yetkilileri veya müşterilerinize doyumsuz bir seyir keyfi sunabilmek için kiralayabileceğiniz gibi belki bir bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz. Belki de sadece iş arkadaşlarınızla hafta sonu tatilinize keyifli vakit geçirmek için yada evlilik yıl dönümünde eşinize sürpriz yapmak için mavi tura çıkmak isteyebilirsiniz. Tüm bunlar için aradığınızı sizler için hazırladığımız Portföyümüzde bulabilirsiniz. Saatlik, günü birlik veya uzun süreli konaklamalı turlarımızla hizmetinizdeyiz

İstinye Yacht Charter 2023 Fiyatları

Cuento İstinye Yacht Charter Avantajları

Eğlence ve tatil sektöründe 25 yıldır verdiğimiz hizmetlerin ana öğesi müşteri memnuniyetidir. Bizleri sektör liderliğine taşıyan bu misyondan ayrılmadan verdiğimiz hizmetleri uzman kadromuz tecrübeli hizmetli ekibimiz ve usta kaptanlarımız ile başardık. Hizmet standartlarımız dan ödün vermeden yaptığımız çalışmalarda uzman kadromuz tarafından devamlı olarak bakımları yapılan deniz araçlarımızın tamamı rahat ve Konforunuzu sağlayacak ekipmanlarla donatılmıştır. Usta kaptanlarımızın hazırladığı mavi rotalar istekleriniz göz önüne alınarak tekrar düzenlenebildiği gibi güvenliğiniz büyük önem arz etmektedir. Dilediğiniz de günlük işlerinizde sizlere eşlik edecek tecrübeli hizmet ekibimiz sizlerle birlikte olacaktır.

Cuento İstinye Yacht Charter Rezervasyon

İstanbul’da başka bir gözle bakmak ve bu metropolde keyifli zaman geçirmek için yapmanız gerek çok basit. Yacht Charter adresini ziyaret ederek katamaran, Motor yat, Gulet gibi deniz taşıtlarımızın görselleri ve özelliklerini inceleyebilir ihtiyaç duyduğunuz taşıtı sizler için hazırlanan talep formunu doldurarak veya bizlere telefonla ulaşarak müşteri ilişkileri uzmanımızla yapacağınız görüşmeler neticesinde rezerve edebilirsiniz. 1500 TL den başlayan saat ücretleri ile sizlere yepyeni bir tecrübe sunduğumuz mavi turlarımızda alacağınız keyif ve memnuniyet bizim başarımızdır. Dilerseniz ödemelerinizi online bankacılık yada kredi kartı ile yaparak bütçenizi aşmadan gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Konaklamalı Yacht Charter Fiyatları

 

 

 

Yorum Yap