İstanbul Tekne Kiralama FiyatlarıTekne Kiralama Fiyatları

Pek çok kişi yoğun geçen bir yılın ardından tatil yapmak istiyor. Tatil için genellikle yaz ayları seçiliyor. Yaz aylarında denizde çok güzel vakit geçirilebiliyor. Ancak bunun için tekneye ihtiyaç duyulabiliyor.

Nasıl Tekne Kiralarım?

Hem ülkemizde hem dünyada tekne kiralama meşhur hale geliyor. Birçok kişi, ailesiyle güzel anılar biriktirebilmek için tekne kiralıyor. Kiralanan birçok tekne bulunuyor. Ancak tekne kiralama fiyatları yıldan yıla değişiklik gösterebiliyor.

Tekne kiralayan pek çok şirket bulunuyor. Bu şirketler, tekne sahipleri ile tekne kiralamak isteyen müşterileri bir araya getiriyor. Tekne kiralamak isteyenler bu şirketlere ulaşabiliyor. Şirketlerle görüşmeden önce randevu almak gerekebiliyor. Tekne kiralama şirketleri Türkiye’nin her ilinde bulunmuyor.

Tekne Kiralamanın Ücreti 

Son yıllarda tekne kiralama fiyatlarını birçok kişi araştırıyor. İnsanlar tekne kiralamadan önce fiyatını öğrenmek istiyor. Her şirkete göre fiyat değişebiliyor. Kiralanacak teknenin boyutuna, kalitesine ve durumuna göre fiyat artıyor.

İstanbul Tekne kiralama fiyatları genel olarak 1.000 TL den 2.000 TL ile 30.000 TL arasında değişiyor. Bazı firmalar Euro ve Dolar birimiyle çalışıyor. Artan kura bağlı olarak ücret artabiliyor.

Müşteriler deneyimsiz firmalarla çalışmak istemiyor. Çünkü herkes kaliteli yat kiralamak istiyor. Deneyimsiz firmaları seçenler pek çok sorunla karşılaşabiliyor.

Neden Tekne Kiralama

Tekne kiralamanın pek çok avantajı bulunuyor. Şirketler, bazen kampanyalı fiyatlar sunuyor. Bu kampanyalardan yararlanmak için şirketlerle iletişim halinde olmak gerekiyor. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, evlilik teklifi, mezuniyet gibi günler için tekne kiralanabiliyor.

Tekne kiralama en çok Ege bölgesinde gerçekleşiyor. Tatilciler uzak koylara gidebilmek için tekne kiralıyor. Bundan dolayı İstanbul tekne kiralama fiyatları her yıl daha da fazla aranıyor. Tekne kiralama şirketlerinin bulunduğu bazı iller:

  • İstanbul Tekne Kiralama
  • Muğla Tekne Kiralama
  • İzmir Tekne Kiralama
  • Aydın Tekne Kiralama
  • Bodrum Tekne Kiralama
  • Çeşme Tekne Kiralama
  • GÖCEK Tekne Kiralama

Tekne kiralama kültürü günden güne yayılıyor.

Tekne Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tekne kiralarken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunuyor. Dalgınlıkla yapılacak bir işlem birçok soruna neden olabiliyor. Tekne kiralamadan önce tekneyi görmek gerekiyor. Telefondan yapılan kiralamalarda yüksek ücretler ödenebiliyor. Tekne kiralama şirketleri ile yüz yüze görüşülmesi öneriliyor.

Ailecek tekne kiralayacakların büyük tekneleri seçmesi gerekiyor. Küçük teknelerin tercih edilmesi kötü hatıralar oluşturabiliyor. Tekne kiralarken sorun çıkmaması için sigorta yaptırmak gerekiyor. Sigorta her iki tarafın haklarını koruyor.

İstanbul Tekne kiralama fiyatları hakkında araştırma yapmadan harekete geçilmemesi öneriliyor. Tekne kiralamanın ücretleri şirketlerin sitesinde yazıyor. Ancak çoğu site bilgileri güncellemiyor. Müşteriler bu sebepten dolayı yanlış fiyatlarla karşılaşabiliyor.

İstanbul Tekne Kiralama Fiyatları

Yorum Yap