İstanbul Sahibinden Yat kiralama

Sizde İstanbul yat kiralama yaparak eşsiz mavilikler arasında huzur arıyorsanız ve Türkiye’nin muhteşem görünen koylarında bir masmavi tur yapmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız bu yazımızı kesinlikle okumanız da fayda var. Hiçbir aracı olmadan direk sahibinden yat kiralamak avantajlı mıdır yoksa aksine bizim tatil planlarımız için doğru bir seçim olmayabilir mi, öncelikle bu konu da düşünüp olasılıkları kontrol etmemiz gerekecek.

Tatiliniz için sahibinden kiralık yat ararken özellikle dikkat edilmesi gereken konuların başında kiralık yatın sahibi bir yat kiralama şirketi mi yoksa özel bir yat sahibi mi olduğudur. Bu seçenekler de eğer tatiliniz için kiralayacağınız yatın sahibi bir yat kiralama şirketi ise büyük ihtimalle bir sorun yaşamayacaksınız demektir.

Ticari olarak yat kiralama firmaları herhangi bir sorun yaşanmasına karşılık sizlere farklı güvence opsiyonları sunabileceklerdir. Böylelikle sizin tatilinizde karşılaşabileceğiniz sorunların tamamı minimize edilmiş olur, siz de güvenle tatilini gerçekleştirmiş olursunuz.

Sahibinden Yat Kiralama Riskleri

Siz tatilinizi yaparken, rüya gibi bir mavi turda başınıza gelebilecek en büyük risk kiraladığınız yatın motorlarının arızalanması olacaktır. Bu gibi istenmeyen bir durumda yat kiraladığınız şirket bu gibi bir durumda size kiraladığınız yatın muadilini ya da konfor olarak daha üst sınıf bir yatı göndermekle mükelleftir.

Ticari yat kiralama şirketleri ile yaptığınız kiralama sözleşmelerinde bu madde açıkça belirtilmelidir. Herhangi bir arızalanma dışında kiraladığınız yatlarda yaşanacak en büyük sorunlardan biri, yatta görevli personeldir. Tatiliniz boyunca bir teknede birlikte vakit geçirmek zorunda olduğunuz personeller size eşlik ederken her konuda bilgili, deneyimli olmak zorundadır.

Yat Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tatilinizi planlarken sahibinden yat kiralama Fiyatları yapmanız durumunda en uygun ve indirimli fiyatı alacağınızı düşünebilirsiniz fakat gerçek olan durum alacağınız hizmet kalitesinin bir yat kiralama firmasından aldığınız ile kıyaslanamayacağıdır.

Bir yat firması müşterilerine fiyat teklifi sunarken sizlerin tatilinizin başında hava alanında karşılanmanızdan tutun tatiliniz bitince artık geri dönüşünüze kadar olan süreçleri planlıyor olmalarıdır. Deniz tatiliniz boyunca size karadan iletişimle destek verecek, tatil boyunca isteklerinizi yerine getirecek bir uzman ekibin hazır olarak sizler için beklediğimi bilmek siz müşterilerimize tatiliniz boyunca güvende olduğunuzu hissettirecektir.

Lüks Tekne Kiralama

Yorum Yap