İstanbul Lüks yat Kiralama Fiyatları

İstanbul’un tüm güzelliklerini biran da yaşamak pek mümkün olmasa da İstanbul lüks Yat Kiralama Fiyatları sizler için yenilenerek kültür, tarh ve doğal güzellikleri ayağınıza kadar getiriyor. Bir yanda Galata kulesi diğer yanda Haydarpaşa garının muhteşem mimarisi arasında yapacağınız boğaz turlarımızı veya mavi yolculuklarınız için sizlere doyumsuz İstanbul manzarasını sunmakta. Boğazın serin sularına kendinizi bırakmak istediğiniz de, yada bir Adalar turunda sevdiklerinizle beraber hoş vakit geçirmeniz için düzenlenen İstanbul lüks yat Kiralama fiyatlarını yeniden değerlendirdik

İstanbul Lüks Yat Kiralama Seçenekleri

 İstanbul Lüks Yat Kiralama Fiyatları ile sizlere sunduğumuz seçenekler bitmiyor. 1500 TL den başlayan fiyatlarla boğazda bir kahvaltı yapabilir yada büyük ada açıklarında Marmara denizinin serin sularına kendinizi bırakabilirsiniz. Belki Beylerbeyi açıklarında bir öğlen yemeğinde misafirlerinizi ağırlayabilir belki de arkadaş gurubunuzla birlikte Ağva açıklarında bir parti düzenleyebilirsiniz. Doğum günü Partilerinizde evlilik tekliflerine kadar bir çok organizasyonunuz için donanımlı olan yatlarımızda önceliğimiz güvenliğiniz ve konforunuz.

İstanbul Lüks Yat Kiralama Avantajları

Cuento gurup bünyesinde verdiğimiz hizmetlerde esas aldığımız müşteri memnuniyeti ile sizlere sınırları zorlayan seçeneklerle çalışmaktayız. Uzman kadromuzun sürekli denetimi altında yolculuklarınıza hazırlanan yatlarımız sizlerin güvenlik ve konforunuz için donatılmış ekipmanlarla hizmet vermektedir. Gerekli standartların altın kalan yatlar sunum portföyümüzden çıkarılarak yenilenene kadar müşteri sunumlarında kullanılmaz. Periyodik aralıklarla bakımları yapılan yatlarımızda önem verdiğimiz temizlik ise her gün yapılarak hizmete hazır tutulmaktadır. 20 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetler ışığında yenileyerek ve güncelleyerek yaptığımız çalışmalarla sizlere keyifli vakit geçirmekten başka bir endişemiz bulunmamakta.

İstanbul Lüks Yat Kiralama Rezervasyon

Rezervasyonlarda en önemli olan erken yapılmasıdır. Erken yapılan rezervasyonlarda gerekli indirimlerden faydalanılacağı gibi yapacağınız organizasyonlar için hazırlık aşaması daha rahat geçecektir. Dilediğiniz her türlü eğlenceyi planlayacağınız yatlarımızda tüm alt yapı bulunduğu gibi uzman ekibimiz bu organizasyonlarda sizlere yardımcı olmaktadır. Peki tüm bunlardan nasıl faydalanabilirsiniz? Cevap çok basit. Web sitemizi ziyaret ederek Yat portföyümüzü inceleyebilir beğendiğiniz yatı dilediğiniz gün yada günler için rezerve edebilirsiniz. Dilerseniz bizlerle telefon aracılığı ile irtibata geçerek rezervasyonları tamamlayabilir ek hizmetler hakkında tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

YouTube video

2

İstanbul’da Yat Kiralama Fiyatları

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap