Boğazda Günlük Yat Turu Fiyatları

İstanbul boğazı; dünyada başka bir eşi olmayan, bir yanı tarihi diğer yanı doğal güzelliklerle dolu şehri boynuna asılmış bir gerdanlık gibi İstanbul’u sarmakta. Bir tarafta Sarıyer, diğer yanda Beykoz. Avrupa ile Asya’nın bir birlerine kavuşamadıkları yer. Boğazda Günlük Yat Kiralama Fiyatları sizlere bu kavuşamama hikayesini anlatabilmek için yenilendi. Kadıköy bir yandan Karaköy diğer yandan sizlere bu tür da eşlik ederlerken misafirlerinize ve sevdiklerinize bir çok tarihi yapıyı denizden de gösterme fırsatı bulacaksınız. Boğazda Günlük Yat Kiralama Fiyatları ile yapılandırdığımız boğaz turlarımızda doğanın ve tarihin birbirlerine için ne kadar vazgeçilmez olduğunu anlayacaksınız.

Boğazda Günlük Yat Kiralama Seçenekleri

Boğazda Günlük Yat Kiralama Fiyatları ile elde edeceğiniz seçenekler saymakla bitmiyor. Dilerseniz İş arkadaşlarınızla bir kutlama turu yapabilirsiniz, yada yurt dışından gelen şirket yetkilisi misafirlerinizi boğazın güzelliği ile büyüleyebilirsiniz. Bir arkadaşınızın doğum günü için sürpriz parti düzenleyebilir yada hayatınızın en önemli kararını aldığınız gün bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz. Tüm bunların dışında seçenekleri değerlendirebilir sevdiğiniz kadına boğazın maviliğinde evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. 24 kişilik kapasitelere varan yatlarımızda önceliğimiz konfor ve güveniniz.

Boğazda Günlük Yat Kiralama Avantajları

Boğazda Günlük Yat Kiralama sizlere yeni fiyatları ile bir çok avantajına sağlamakta. Kiralayacağınız yatlarla yapmayı Planladığınız gezi ve organizasyonları uzman ekibimizle organize edebilir ek istekleriniz tarafımızdan sağlanabilir. Tecrübeli hizmet ekibimiz de yatlarımızda geçireceğiniz vakitte sizlere eşlik ederek günlük işleriniz için sizlere yardımcı olabiliriz. Usta kaptanlarımızın çizdiği rotalarla, Kabataş, Dolmabahçe, Beşiktaş, Ortaköy, Arnavutköy, Bebek, Emirgan gibi sahilleri dolaşabilir dönüşünüzü Anadolu yakası yakınlarından yaparak Beykoz, Çengelköy, Üsküdar gibi sahilleri doğal ve tarihi güzelliklerinin seyrine doyabilirsiniz.

Boğazda Günlük Yat Kiralama Neden Seçilmeli?

İstanbul un bir birinden eşsiz güzelliklerini sizlere müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile sunan Boğazda günlük Yat kiralama hizmetleri sizler için hazırladığı tür rotalarını dileğinizi ile uzman kaptanlarımızın danışmanlığında yeniden düzenleyebilmektedir. Sizlerin kiraladığınız yatlar da yapmayı Planladığınız organizasyonlar için her türlü altyapıya sahip olan yatlarımızda uzman ekibimizle sizler ek hizmetleri sorunsuz şekilde sunmaktayız. Boğazda günlük kiralayacağınız yatlarımızda sorunsuz bir gün geçirmeniz için çalışan ekibimiz sayesinde sizlere anın tadını çıkarmak kalıyor.

Boğazda Günlük Yat Kiralama Rezervasyon

Boğaz turları bir çok aracı tarafından sizlere sunulan bir hizmet olmakla birlikte 20 yıldır verdiğimiz hizmetle sektörün liderliğini elinde bulunduran firmamız Cuento gurup bünyesinde verdiği hizmetlerle sizlere kalite güven ve konforu bir arada sunmakta. Boğazda muhteşem bir gün geçirmek misafirleriniz ve sevdiklerinizle unutulmaz bir anı yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken Web sitemizi ziyaret ederek sizler için hazırladığımız Portföyümüzde bulunan yatları inceleyebilir dilediğiniz yatı talep formu oluşturarak rezerve edebilirsiniz. Bizlere telefonla ulaşarak bu rezervasyonu gerçekleştirerek erken rezervasyon indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Bir eğlence garantörü olan Cuento gurup bünyesinde verdiğimiz hizmetlerimiz de memnuniyetiniz vazgeçilmezimizdir.

Yacht Rental İstanbul Price

Yorum Yap