Heybeli ada Yat Kiralama Organizasyonu

Yat organizasyonları tercih etme durumu her geçen seneye göre artmaktadır. Tüm bireysel veya kurumsal davetler içinde tercih edilmektedir.

Yat Kiralama

Firmamızdan saatlik veya günlük olarak yat kiralayabilirsiniz. Ekonomik ve lüks yatlar için erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Firmamızda yat kiralama hizmetinin yanında menü, rehber, canlı müzik, süsleme, pasta ve benzeri hizmetlerde alabilirsiniz. Arzu edilirse sadece kuru yat kiralama yapılarak diğer organizasyon işlerini kendiniz yürütebilirsiniz.

Yat Organizasyonları

Yaz ve kış sezonu olmak üzere yat organizasyonlarını sevgili müşterilerimize sunmaktayız.

Bu organizasyonlarımız şu şekildedir;

  • Evlenme teklifi edileceği zamanlar
  • Evlilik yıl dönümü
  • Sürpriz doğum günü kutlamalarında
  • Kahvaltı ve akşam yemeği
  • Kına gecesi veya bekarlığa veda partisi
  • İş yemeği ve toplantılarında
  • Nişan ve düğün organizasyonlarında
  • İftar yemeği
  • Yüzme sporunun uygulanmasında
  • Lise ve üniversite mezuniyet törenlerinde

Yat kiralandığında değerli müşterilerimize hak ettikleri hizmeti vermekteyiz.

Menüler

Yemek menüsü, kokteyl menüsü ve kahvaltı menüsü olmak üzere 3 çeşit menü hizmetini misafirlerimize sunmaktayız. Yemek menüsü için soğuk meze, ara sıcak, ana yemek, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve içecekler sunmaktayız. Kokteyl menüsünde için zengin çeşitte kuruyemiş, cips çeşitleri, karışık mevsim meyveleri ve içecekler bulunmaktadır.

Kahvaltı menüsünde peynir ve zeytin çeşitleri, bal, kaymak, tereyağı, reçel, haşlanmış yumurta, menemen, salam, sigara böreği, salatalık söğüş, domates söğüş, ekmek, poğaça, simit, çay ve kahve çeşitlerimiz bulunmaktadır. Zengin kahvaltı menümüz bulunmaktadır.

Yat Kiralama Rezervasyon ve Ücret

Kiralanmak istenen yatlar randevu aldıktan sonra en kısa zamanda görülebilir. Kaptan ve yakıt ücreti verilen ücrete dahildir ek ücret talep edilmez.

Rezervasyon işlemi için son günü bırakmamanızı öneriyoruz özellikle yaz aylarında yatlar hemen kiralanıyor, boş gördüğünüz gün ve saatlerde kiralamanız önerilir. Seçilen kiralık yatı rezerve etmek için firmamıza kaparo ödemeniz gerekmektedir. Kaparo miktarı ise yat organizasyonu için vereceğiniz fiyatın yarısıdır.

Kaparo ücreti alınmadan rezervasyon işlemi yapmıyoruz. İletişim bilgilerimiz sayesinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yaz sezonunda rezervasyon işlemleri için aceleci davranılmalıdır ve son güne bırakılmamalıdır. Ödemeleri nakit olarak almaktayız, ödemeyi banka hesabımıza gönderebilirsiniz ya da ofisimize ve yata gelerek elden verebilirsiniz. Kredi kartı ile işlem kabul etmemekteyiz.

Yorum Yap