Burgaz Ada Yat Organizasyonu

Firmamız Burgaz Ada Yat olarak her türlü özel davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. En özel anlarınızı firmamızın yat ve teknelerinde tertip ederek organize edebilirsiniz. Firmamız sizlere birçok aktivite de bulunabileceğiniz ortamlar sunuyor. Kısaca yatlarımızda neler yapabileceğinizi anlatalım.

  • Eşsiz güzellikte İstanbul boğaz turu yapabilirsiniz.
  • Nikah sonrası eğlence tertip edebilirsiniz.
  • Teknelerimiz de nişan merasimi yapabilirsiniz.
  • Şirket yemeklerinizi teknelerimiz de verebilirsiniz.
  • Mezuniyet balosu yapabilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğumuz aktiviteler dışında daha birçok organizasyonu teknelerimiz de yapabilirsiniz.

Firmamızın Yatları Hakkında Bilgilendirme

Firmamız İstanbul denizlerinde bulunan en iyi yat ve teknelere sahiptir. Oldukça konforludur. Firmamızın tekne ve yatları tamamen profesyonel bir şekilde ses sistemi ile donatılmıştır. Organizasyonunuz öncesinde firmamızdan seçmiş olduğunuz tekne ve yatı organizasyon başlamadan gelip görebilirsiniz. En ince ayrıntılarına kadar inceleme yapabilirsiniz. Firmamız bu konuda oldukça rahattır. Sizlere en iyi hizmeti verme açısından son derece titiz bir çalışma ile teknelerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Firmamızın Yatları ve Teknelerinin Kiralama Zamanları Hakkında

Firmamızdan organizasyonlarınız için kiralamak istediğiniz tekne veya yatlarımızı talep ettiğiniz zaman içerisinde kiralama imkanına sahipsiniz. Firmamız saatlik olarak kiralama hizmetini en az 2 saat olmak kaydıyla hizmetinize sunmaktadır. Eğer talebiniz iki saatin üzerinde olacaksa 3, 4, 5 saatlik zaman dilimleri ile kiralama yapabilirsiniz. Veya daha uzun saatlerde kiralama yapma şansınız bulunmaktadır. 2 saat ve üzeri olan kiralama durumunda saat sınırlama yoktur. Eğer isterseniz daha uzun sürelerde ise haftalık olarak kiralama talebinde firmamızdan bulunabilirsiniz. Bir hafta tatile çıkmak için teknemizi kullanabilirsiniz.

Firmamızın Fiyat Politikası

Yukarıda belirtmiş olduğumuz saat dilimlerinde kiralama talep ettiğinizde firmamız sizlere uygun fiyat teklifleri verecektir. Firmamız bu konuda müşterilerine oldukça yardımcı olmaktadır. Piyasadaki diğer yat ve tekne kiralama şirketlerinden daha uygun ve kaliteli hizmet veriyoruz. Ayrıyeten müşterilerimize ödeme kolaylıkları yaparak uygun taksit seçenekleri sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Hakkında

Firmamız bizden yat ve tekne kiralamak isteyen müşterilerimizin memnun kalması için hiçbir hizmetten kaçmamıştır. Yat ve teknelerimize son teknoloji ürünler koyarak müşterilerimizin güzel ortamlar geçirerek memnun kalmasını istemekteyiz. Herhangi bir aksaklık durumuna firmamız meyil vermiyor. Bunun için oldukça güzel ve lüks yatlarımızda rahatlıkla istediğiniz organizasyonlarınızı yapabilirsiniz. Bizler için müşterilerimize iyi hizmet vermek olmazsa olmazımızdır. En önemlisi ise firma olarak müşterilerimizin güvenini kazanmak ve vermiş olduğumuz hizmet ile memnun olmalarını sağlamaktır.

Yorum Yap