Cuento Rental İstanbul Yacht Charter 2023 Fiyatları

İstanbul; bazen bir aşkı bazen güzelliği anlatmak gibi garip bir etkisi var insanların üzerinde. Kimisi kız çocuğuna İstanbul ismini koyarken, kimisi de İstanbul gibi sevdim seni diyerek bu şehrin romantizmini dillendiriyor. Sanat ve tarih başkenti olan İstanbul’un güzellikleri ve aşkı anlatılmakla bitmediği gibi bu büyük kentin güzellikleri yaşamakla da bitmiyor. Bu şehirde her şeyi gördüm yaşadım derken bir sahafta rastladığınız kitap bütün bu düşüncelerden sizi alıp başka diyarlara düşüncelere götürmekte. Cuento Rental İstanbul Yacht Charter 2023 Fiyatları sizleri bu koca şehirde bambaşka tecrübelerle karşılaştırmak ve İstanbul’u İstanbul yapan boğaz ile buluşturmak için çalışmakta.

Cuento Rental İstanbul Yacht Charter Seçenekleri

Cuento Rental İstanbul Yacht Charter 2023 Fiyatları ile sizlere her mevsim İstanbul’a aşık olacağınız bir seçenek sunmakta. Aslında içinde bir çok alternatifin bulunduğu bu seçenek sizlere ve sevdiklerinize İstanbul’u yaşama fırsatı sunmakta. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın doğum günü partisini sürpriz bir şekilde Yatlarımıza taşıyabilir ve hayatı boyunca unutamayacağı bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Firmanızı ziyarete gelen yurt dışından denetçileriniz yada iş ortaklarınız ile güzel bir günü yatlarımızla İstanbul boğazında geçirebilir onlara bu muhteşem şehrin güzelliklerini tattırabilirsiniz. Sabah kahvaltısı ile başlayacağınız günü adalar açıklarında sürdürebilir öğlen yemeğinizi kız kulesi açıklarında yiyebilirsiniz. Kim bilir belki de hayatının en önemli kararını veren arkadaşınıza pijamalarınızla bekarlığa veda gecesi düzenleyebilir gözlerden uzak istediğiniz çılgınlığı kendisi ile birlikte son defa yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kadının ismini köprüye yazdırarak evlilik teklifinizi yapabilir yakamozları şahit edebilirsiniz.

Cuento Rental İstanbul Yacht Charter Avantajları

İstanbul’un tüm bu güzelliklerine uzman kadromuzun devamlı denetiminde olan 24 kişiye varan kapasiteleri olan yatlarımız ile buluşabilirsiniz. Dilediğiniz alternatifler için size hizmet veren uzman ekibimizin yanı sıra tecrübeli kaptanlarımızın oluşturduğu rotalar dileğiniz üzerine yeniden düzenlenebilmekte. İsterseniz tecrübeli saha ekibimiz sizlere günlük işleriniz için eşlik ederken rahatınız ve konforunuz için tüm çalışmalar sizin için hazırlanmaktadır. Temizlik ve hijyen çalışmaları aksatılmadan yapılarak sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı korunmaktadır.

Cuento Rental İstanbul Yacht Charter Rezervasyon

İstanbul ile buluşmak ve boğazın sonsuz güzelliğini tatmak artık çok kolay. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizi ziyaret ederek beğendiğiniz yatı talep formumuzu doldurarak rezerve edebilir isterseniz bizlere telefonla ulaşarak dilediğiniz tarihler ve saatle için rezervasyonu tamamlayabilirsiniz. Cuento garantisi ile yapacağınız rezervasyonlarda erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmak için şimdi web sitemizi ziyaret ediniz.

İstanbul Sunset Özel Yat Kiralama fiyatları

 

Yorum Yap