Cuento İstanbul Yacht Charter Fiyatları

Günlük koşuşturmalardan uzaklaşmak, hayatın verdiklerinden hep daha fazlasını istemek gibi garip huyları var insan oğlunun. Oysa yeteri kadar çalışsak, yeteri kadar eğlensek, yeteri kadar tatil yapsak belki her şey yoluna girecek. Lakin dediğim gibi hiç bir şeye kota koymuyor her şeyi birden istiyoruz. İyi bir ev, iyi bir eş, iyi bir iş mükemmel hayat. İşte bunların peşinde koştururken kaçırdığımız bir çok şey var. Özellikle büyük şehirlerde hayat mücadelesinde olanlarda. Tüm bu koşuşturma ve meşakkat içinde elimizden kaçırdığımız hayatı bir tutam da olsa saçından yakalamak için Cuento İstanbul Yacht Charter Fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Avrupa ve Asya’nın birleşme noktasında bulunan İstanbul boğazında veya Kara deniz ve Marmaray’a açılarak yapacağınız mavi turlarda hayatı bir süreliğine de olsa yakalayacak yaşamın tadına varacaksınız.

Cuento İstanbul Yacht Charter Seçenekleri

Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul diyen şairin gözü ile göreceğiniz dünyanın hayran olduğu İstanbul boğazında dilerseniz bir sabah kahvaltısı ile güne başlayarak Rumeli Hisarının azametini görebilir, Beylerbeyi sarayının naifliğine şahitlik edebilirsiniz. Dilerseniz Şile açıklarında bir öğlen yemeği ile sevdiklerinizle vakit geçirebilir, yurt dışından gelen misafirlerinize Dolmabahçe Sarayı açıklarında güzel bir akşam yemeği ikram edebilirsiniz. İsterseniz adalar açıklarına gider bir yanda Heybeli ada diğer yanda Büyük ada Marmara denizinin serin sularına kendinizi bırakabilirsiniz. Belki bir arkadaşınızın doğum günü partisini düzenleyebilir belki de sevdiğiniz kadına evlilik teklifini boğazın güzellikleri arasında yapabilirsiniz.

Cuento İstanbul Yacht Charter Avantajları

Cuento İstanbul Yacht Charter Fiyatları ile yapacağınız kiralamalarda dilerseniz Saatlik dilerseniz günlük kiralamalar ile hizmet alabilirsiniz. Usta kaptanlarımız tarafından belirlenen rotalar da karşılıklı istişare ederek yeni rotalar oluşturabilir sevdiklerinizle muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. Gönlünüzce eğlenebileceği iz bir güverte partisi düzenlerken Uzman ekibimiz sizlere bu organizasyonun düzenlenmesi ve hayata geçmesi süresince yardımcı olacaktır. Güven ve konforunuz un ön planda tutulduğu mavi yolculuklarınız da yatlarımızın tamamı düzenli aralıklarla uzman ekibimiz tarafından denetlenmekte, standartlarımızın altında kalan yatlar portföyümüzden çıkartılmaktadır. Temizlik ve hijyen konusunda ki hassasiyetiniz sağlığınızı güvende tutmak içindir.

Cuento İstanbul Yacht Charter Rezervasyon

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını 25 yıldır sürdüren Cuento gurup hizmetlerinden faydalanmak artık çok kolay. Web sitemizi ziyaretiniz de inceleyeceğiz yatlarımızda beğendiğiniz yatı talep formunu doldurarak rezerve edebilir veya bizleri arayarak rezervasyonunuzu gerçekleştirerek ek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Lüks yat Kiralama Fiyatları

 

 

 

Yorum Yap