Boğazda Yat Kiralama

Günlük yaşamın rutininden sıkılan ve özel günleri için daha farklı tarzlar arayanlara boğazda yat kiralama fikri genellikle daha cazip gelir.

Hem boğaz hem de deniz manzarasını bir arada yaşama imkanı veren boğaz yat kiralama imkanı çeşitli organizasyon firmalar tarafından yapılır.

Boğazda Yat Kiralama Hizmeti

Sürpriz doğum günü partisi, kutlama, özel davetler ve buna benzer amaçlarla kullanılan yat kiralama hizmeti için en uygun içerikli ve fiyatlı kiralama seçenekleri ilgi görür. Genellikle bu tarz amaçları bulunan insanlar yat kiralamanın en hesaplı ve en kolay yolunu merak eder. Bu amaçla kiralanan yatlar yemekli, kokteyl, kişi kapasitesi, kalkış ve varış iskelesi, gibi özelliklere bağlı olarak hem fiyat hem de içerik yönünden farklılık gösterir. Bunun yanı sıra yatın kiralandığı süre de özellikle fiyat bakımından önem taşır.

Boğazda Günlük Yat Kiralama

Boğazda yat kiralama özellikle günlük ve saatlik olarak tercih edilir. Günlük yat kiralama hizmeti içeriğine bakıldığında bu hizmet genelde sabah saat 10.00 itibariyle başlar ve akşam saat 18,00 itibariyle sona erer. Ancak bu sürenin yat kiralayan firmaya bağlı olarak esnemesi söz konusudur. Daha çok günlük kiralama işlemleri yüzme turları ve buna benzer etkinlikler için kullanılır. İsteğe bağlı olarak günlük yat kiralama başlangıç ve bitiş saatlerinde değişiklik yapılabilir.

Boğazda Yat Kiralama Fiyatları

Boğazda yat kiralama için belirlenen fiyatlar saatlik olarak ifade edilir. Buna göre yatlar en az iki saatlik süre için kiralanabilir. Günlük yapılacak kiralamalarda fiyatlar biraz daha yüksek olacaktır. Bunun yanı sıra yatın kiralama fiyatına dileyenler organizasyon hizmetini de dahil edebilirler. Canlı müzik, yeme içme, lazer gösterisi ve buna benzer detaylar eklendiğinde fiyatlar biraz daha yüksek olacaktır.

Boğazda Yat Kiralama

Yorum Yap