Boğazda Teknede Kahvaltı Turları

Boğazın ortasında kahvaltı yapmak isteyenler için kiralık teknelerimizle boğazda teknede kahvaltı turları hizmeti veriyoruz. Teknelerimiz de kahvaltı yapanlar keyifli bir kahvaltı yaparken aynı zamanda boğaz turunun keyfini de çıkarıyorlar. Boğaz turu kapsamında boğazda yer alan tarihi eserleri ve alanları görebiliyorlar. İstedikleri kahvaltı için gerekli organizasyonları yerine getirdiğimiz içinde hayatlarındaki en güzel kahvaltılardan birini yapmış oluyorlar.

Teknede Bireysel Kahvaltı Turları

Firma olarak teknede bireysel kahvaltı turları düzenliyoruz. Bu sayede sevgililer ya da aileler keyiflerince bir kahvaltı yapıyorlar. Kahvaltı turu için teknelerimizi kiralamak isteyenler kişi sayısı ve menü isteklerini belirterek istedikleri zamanda kahvaltı için teknemizi kiralayabiliyorlar. İstedikleri saat boyunca da sevdikleriyle güzel bir kahvaltı deneyimi yaşayabiliyorlar. Kişiler kiralık teknelerimiz,de kahvaltıya ek olarak sürpriz tekliflerde yapabiliyorlar. Örneğin kişiler isteklerin firmamıza belirterek kahvaltı arasında evlenme teklifinde bulunabiliyorlar.

Teknede Kurumsal Kahvaltı Turları

Teknelerimizle kahvaltı turları hizmetimizi bireysel kiralamalar dışında kurumsal kiralamalar içinde veriyoruz. Şirketler elemanlarıyla beraber bir kahvaltı turu yapmak istediklerinde katılacak kişi sayısına göre kahvaltı menüsünün hazırlanmasını sağlayarak ekip olarak eğlenceli bir tur deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz. Şirket olarak talep ettikleri gün ve saatte kahvaltı turu için teknemizi hazırlayarak hizmetlerine sunuyoruz. Ayrıca kalabalık grup olarak hazırlanan kahvaltı turları için garsonlarımızla da hizmet veriyoruz.

Zengin Kahvaltı Masaları Hazırlıyoruz

Boğazda yapılacak kahvaltı turları için kişi sayısına uygun olacak şekilde zengin kahvaltı masaları hazırlıyoruz.

Zengin kahvaltı masalarımızda şu ürünler yer alabiliyor;

  • Çay
  • Meyve Suyu Çeşitleri
  • Peynir Çeşitleri
  • Zeytin Çeşitleri
  • Domates Ve Salatalık
  • Reçel Çeşitleri
  • Bal
  • Ekmek

Kahvaltı menümüz kişilerin isteklerine bağlı olarak da hazırlanabiliyor. Bu sayede kişiler firmamız aracılığıyla doyurucu bir kahvaltı yapabiliyorlar. Tur için tercih ettikleri saat boyunca da kahvaltı ve boğaz turunun keyfinin lezzetli yiyeceklerimizi tüketip tadını çıkarabiliyorlar. Kahvaltı için garson talep ettiklerinde servisi garsonlar yapıyorlar.

Müşterilerimiz Yiyeceklerini Kendileri De Getirebiliyorlar

Kahvaltı turu için verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimiz sadece teknemizi kiralayabiliyorlar. Yapacakları kahvaltı için gerekli yiyecek ve içecekleri kendileri tekneye getirebiliyorlar. Bu sayede kahvaltı için ücret ödemiyorlar. Ancak bu tür kiralama yaptıklarında teknenin temizlenmesi ve tekne mutfağının kullanılması için garson kiralama hizmetimizden yararlanmaları gerekiyor. Kahvaltıya katılan kişi sayısına uygun garson kiralama hizmeti vererek teknenin temizlenmesini ve kahvaltının sunulmasını sağlıyoruz.

YouTube video

11990029 fae8 4181 b53e 06c60126fcf4

Boğazda Teknede Kahvaltı Turları

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap