Boğaz Turu Özel Tekne Kiralama

Sektörde yer aldığı günden bu yana geniş bir kapsamda faaliyet göstermekte olan firmamız, farklı ve unutulmaz organizasyonlara imza atmanız için sizlerin yanında yer almaktadır. Müşterilerin isteğine göre tasarlamış olduğumuz teknelerde sizlere İstanbul boğazının keyfini doyasıya çıkarma olanağı sunmaktayız.

Özel Tekne Kiralama Hizmetleri

En lüks donanımlara sahip olan tekneler ile gerçekleştirmekte olduğumuz kiralama hizmetlerimizden birçok parti ve kutlama için yararlanabilme olanağına sahipsiniz. Özel tekne kiralama hizmetlerimizi saatlik ya da günlük olarak sunmaktayız.

Misafirleriniz ile birlikte hoş zamanlar geçirmeniz adına tasarlanmış olan teknelerde hizmet içeriği tamamen sizlerin isteğine ve taleplerine göre belirlenmektedir. Boğaz turu özel tekne Kiralama hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti ve güvenliği her zaman önceliğimizdir.

Bekarlığa Veda Partisi İçin Tekne Kiralama Hizmetleri

Evliliğe adım atmada en özel günlerden biri olan bekarlığa veda partisini teknede yaparak farklı bir deneyim yaşama şansı elde edebilirsiniz. İstanbul Boğazı eşsiz manzarası ile birlikte dostlarınızla geçireceğiniz bu özel anlarda sizlerin yanında yer almaktan büyük bir gurur duymaktayız.

Son zamanlarda bir çok kişi tarafından tercih edilen teknede bekarlığa veda partisi hizmetlerinden farklı hizmet içerikleri ile yararlanabilirsiniz.

Bekarlığa veda partisi için sizlere şu avantajları sunmaktayız;

  • Yiyecek, içecek ikramı
  • Dans gösterileri
  • Tekne süslemesi
  • İsteğinize uygun müzikler
  • Dj ya da canlı orkestra

Bu ve buna benzer ihtiyaçlarınızı karşılayarak sizlere unutulmaz bir gün yaşama şansı sunuyoruz.

Teknede Yılbaşı Organizasyonu

Tekne organizasyonları yılbaşı eğlenceleri için de vazgeçilmezler arasında yerini almıştır. Sizlere farklı bir ortamda eğlence dolu zamanlar yaşatmak adına gerekli tüm hazırlıkları yapan ekibimiz, günün sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlamaktadır. Teknede yılbaşı eğlencesi sizlerin istediği saatte başlamakta ve yine istediğiniz saatte sona ermektedir. Boğazın ışıl ışıl görüntüsü ile yeni yıla girmek için siz de bu ayrıcalıklı dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Balayı İçin Tekne Kiralama Hizmetleri

Balayını teknede geçirmek kuşkusuz ki birçok çiftin hayalidir. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile sunmakta olduğumuz tekne kiralama hizmetlerimizde sizlere unutamayacağınız kadar güzel zamanlar yaşama fırsatı tanıyoruz. Kaptan ve yakıt dahil fiyat bilgisi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

c0dd11ff e13f 4134 9ce7 d058eb6887bc

Boğaz Turu Özel Tekne Kiralama

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap