Boğazda Teknede 2 Kişilik Yemek organizasyonu

Özel günlerinizi daha farklı ve anlamlı yaşamanız adına profesyonel anlamda gerçekleştirmekte olduğumuz yat kiralama hizmetlerimizde size kusursuz zamanlar geçirme olanağı tanıyoruz. İstanbul’un eşsiz güzelliğinde sevdikleriniz ile unutulamayacak dakikalar geçirmek adına siz de bu büyülü dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Teknede Romantik Yemek

Profesyonel ekibimiz ile beraber sunuyor olduğumuz tekne kiralama hizmetlerimizde güzel zamanlar geçirmeniz için tüm imkanlarımızı sonuna dek kullanmaktayız. En lüks ve konforlu yatlarda romantik zamanlar geçirmek için gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Boğazda teknede 2 kişilik yemek fiyatlarımız alacağınız hizmetin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Organizasyonlar İçin Tekne Kiralama Hizmetleri

Tekne kiralama hizmetleri birçok farklı organizasyon için tercih edilmekte ve önemini her geçen gün biraz daha arttırmaktadır. Tekne kiralama hizmetlerimizden ihtiyacınız dahilinde dilediğiniz içeriklerde yararlanabilme olanağına sahipsiniz.

Tekne kiralama hizmet içeriklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tekne kiralama hizmetlerinde yemek tercihini dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.
  • Kiralama sırasında sizlere profesyonel bir kaptan eşlik etmektedir.
  • Sizlerin istediği ve tercih edeceği müzikler çalınmaktadır.
  • Günün anlam ve önemine uygun olarak tekneler süslenebilmektedir.

Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizleri arayarak randevu almak olacaktır.

Teknede Evlilik Teklifi

Unutulamayacak özel anlardan biri olan evlilik tekliflerinde yat kiralama fikri son zamanlarda birçok kişinin ilgisini çekmektedir. En modern ve tam donanımlı yatlarımızda gerçekleştirdiğimiz yatta evlilik teklifi organizasyonlarımızda konsepte uygun süslemeler ve içerikler hazırlamaktayız. Kaliteli ses ve ışık sistemimiz ile de sizlere büyüleyici zamanlar geçirme şansı tanıyoruz.

Evlilik teklifinizi en romantik ortamda yapmak ve sevdiğinizin aklını başından almak için siz de tekne kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Teknede 14 Şubat Sevgililer Günü Yemeği

En özel günlerden biri olan sevgililer gününü İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğinde ve kusursuz bir yemek eşliğinde geçirebilirsiniz. İşini profesyonel olarak yerine getirmekte olan uzman ekibimiz, günü en iyi şekilde tamamlamanız için tüm ayrıntıları düşünerek hareket etmektedir. Sevdiğiniz kişi ile hiç unutamayacağınız kadar güzel zamanlar yaşamak için siz de tekne kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

942cfd3e b5ee 4ec5 939e bf91ed01723b 1

Boğazda Teknede 2 Kişilik Yemek

 

 

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap