Boğazda 8 Saatlik Yüzme Turu

İnsanlar sıcak yaz aylarında yüzerek serinlemek isterler. Günümüzde serinlemek isteyen ve arkadaşlarıyla bir arada bulunmak isteyenler yüzme turu düzenlerler. Boğaz’da kiralık tekne ve yatlarla yapılan yüzme turu kişilerin yüzmesini aynı zamanda farklı aktivitelerle eğlenmesini sağlar. Kişilerin yaz aylarında çok fazla tercih ettiği boğazda 8 saatlik yüzme turu organizasyonlarını firma olarak gerçekleştiriyoruz. Kiralık olan yat ve teknelerimizle müşterilerimizi alıp 8 saat boyunca doya doya yüzmelerini ve eğlenmelerini sağlıyoruz.

Yüzme Turunda Verilen Hizmetler

Boğazda verdiğimiz yüzme turu hizmetinde bize ulaşarak tur zamanını belirleyen kişileri yatlarımıza alarak tura başlıyoruz. Tekne ve yatlarımız boğazın serin sularında sabahın erken saatlerinde tura başlıyor. Daha sonra belirli bir alanda durarak organizasyona katılan kişilerin diledikleri gibi yüzüp eğlenmesini sağlıyor.

Grup halinde yüzme turuna katıldıklarında yatın durduğu alanda kişiler bireysel yüzme eylemleri dışında yarışmalarda yaparak diledikleri gibi eğlenebiliyorlar. Tur sırasında verilen molalarda kişilerin acıkmaları durumunda elemanlarımız kahvaltı, yiyecek ya da içecek ikramı yapıyorlar. Bunun için tur öncesinde kişilerin yiyecek hizmeti talebinde de bulunması gerekiyor.

Garsona ihtiyaç duymayan kişiler kendi servislerini kendileri yaparak yiyip içebiliyorlar. Turun başlamasıyla başlayan 8 saat sonunda yüzme turunu tamamlayarak kişileri aldığımız yerde geri bırakıyoruz. Verdiğimiz hizmet sayesinde müşterilerimizin masmavi boğazda gün boyu harika zaman geçirmesini sağlamış oluyoruz.

Boğazda Yüzme Turu İçin Organizasyon Günleri

Boğazda yüzme turu hizmetimizi hafta sonu ya da hafta içi fark etmeksizin veriyoruz. Bu sebeple isteyen kişiler tatil zamanlarında yatlarımızla 8 saatlik tura katılabiliyorlar. Hafta içi yüzmek isteyenlerde hafta içinde yatımızı kiralayarak 8 saat boyunca istedikleri zamanda yüzebiliyorlar. Ayrıca kişiler isterlerse yüzme turunu kutlamalarla da birleştirebiliyorlar. Arkadaşlarına sürpriz hazırlayarak doğum günü tur sırasında kutlayıp eğlenebiliyorlar.

Özel Yüzme Turları

Yüzmek isteyenler için boğazda verdiğimiz 8 saatlik tur hizmeti arkadaş grupları dışında çiftler içinde veriyoruz. Sevdikleri kişilerle özel bir yüzme turu keyfi yaşamak isteyenler modern yatlarımızı kiralayarak baş başa yüzme imkanı bulabiliyorlar. Bu sayede başka kişiler tarafından rahatsız edilmiyorlar. Aynı şekilde sevdiği kişiye sürpriz hazırlamak isteyen kişiler yüzme turunu evlenme teklifiyle daha etkili hale getirebiliyorlar.

Yüzme Turu Fiyatları

Yüzme turu için yat kiralama hizmetimizin fiyatları kiralamaya bağlı olarak farklılık gösteriyor. Yüzme turuna katılacak kişi sayısı, yatın özelikleri ve kişilerin tur için istedikleri ekstra hizmetler fiyatın artmasına sebep oluyor. Alacakları hizmetin fiyatın merak edenler hesaplama aracı sayesinde ne kadar ücret ödeyeceklerini öğrenebiliyorlar. Aynı zamanda da firmamızla iletişim kurarak bilgi alabiliyorlar.

YouTube video

YouTube video

GN7A1259

yatla Saatlik Boğaz Turları

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap