Ataköy Marina Yat Kiralama

Doğu ve Batının buluşma noktası İstanbul masalsı bir şehirdir ve Ataköy marina yat kiralama en önemli yatçılık merkezlerindendir.  Sayıları her geçen yıl artan yat kiralama organizasyonları, İstanbul ve Ataköy bölgesinde devam etmektedir. Ataköy marina İstanbul’un 5 altın çıpa ödülüne sahip ilk marinasıdır. Ataköy marina Marmara denizine açılmaktadır ve yat kiralamak için benzersiz bir konuma sahiptir. Yat turizmi için gerekli alt yapının yer aldığı Ataköy marina, yat kiralamak için doğal ve uğrak bir mekândır. Ataköy marina hem yaz hem de kış aylarında yat turizmi için uygun ve konaklama dâhil yapılabilecek bir alandır.

AtaKöy Marina Yat kiralama Hizmetleri

Ata köy marina yat kiralama hizmetleri ile unutulmaz bir evlilik teklifi gerçekleştirebilir ya da eğlenceli bir doğum günü için mekân olarak yat kiralamayı tercih edebilirsiniz. Yatta gerçekleştirilen organizasyonlar için farklı bütçe ve alternatifler mevcuttur. Yat, müşterilerin belirledikleri rotadan özel personeller eşliğinde hareket ederek müşteri dilerse boğaz ve kız kulesi manzarası eşliğinde harika bir organizasyona sizinle birlikte imza atabilir. Avrupa ve Asyayı birbirine bağlayan İstanbul da Ata köy marina yat kiralama hizmetleri itina ile ve müşteri memnuniyeti garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Hizmete dâhil olan ekstra organizasyon aktiviteleri fiyatı değiştiren etmenler olabilir. Yatın hareket noktası Ataköy marina, son derece kaliteli ve lüks vakit geçirmeyi sağlamaktadır.

AtaKöy Marina Yat Kiralama Fiyatları

Ataköy marina yat kiralama fiyatları bütçeye uygun, güvenli ve kaliteli hizmete bağlı olarak değişken bir özelliğe sahiptir. Yaz ve kış aylarında yat kiralama fiyatları değişkenlik gösterirken yemek, garson, kahvaltı gibi ekstra seçenekler fiyatı etkileyen diğer önemli unsurlardandır ve müzik dinletisi de fiyatı etkilemektedir.

02 1

Ataköy Marina Yat Kiralama

 

 

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap