2 Saatlik Tekne Kiralama

Son zamanlarda popüler olarak tercih edilen tekne kiralamada doğum günü partileri de eğlenceli geçmektedir. İsteğe göre günlük ya da saatlik olarak değişen tekne kiralama kişi sayısına göre de organize edilebilmektedir. 2 saatlik tekne kiralama isteyen kişiler için parti çeşidine göre tekne düzenlemesi de yapılabilmektedir. Bunun için sayfa üzerinde online iletişime gerecek gün ve zaman bilgisi vermeniz yeterli olacaktır. Unutulmuş özel günlerde de kurtarıcı olarak tercih edilen teknede parti eğlencesi kolayca ayarlanabilmektedir.

Özel günler içinde zaman farkı olmadan düzenlenebilen tekneler 2 kişilik masa ile de hazırlanabilir. Müşteriden gelen konsept göz önünde bulundurularak tekne içerisinde hazırlıklar kaliteli bir şekilde tamamlanabilmektedir. Hatta bekarlığa veda partisinde oldukça popüler olarak tercih edilen teknede dansöz organizasyonu son derece eğlenceli geçebilmektedir. Aynı şekilde isteğe göre kına gecesi organizasyonları da oldukça eğlenceli olabilir. Konsept belirlendikten sonra tekne içerisinde özel süsleme işlemi de ekstra olarak yapılabilir. Bunun için müşterinin partisi ve konsepti önceden bildirmesi yeterli olacaktır.

Saatlik Tekne Kiralama

Parti ve eğlence organizasyonlarının yanı sıra özel çekimlerde teknelerde olabilmektedir. Bunun saatlik tekne kiralama maddi açıdan da uygundur. Her bütçeye uygun olarak bulunan teknelerin saatlik fiyatları da fazlaca olabilmektedir. Çekim alanını genişletmek isteyenler için tekne denize de açılıyor. Son derece hesaplı olarak bulunan teknelerimizde her alan için uygun organizasyon yapılabilmektedir.

Deniz havası almak ve kısa süreli yatta zaman geçirmek içinde uygun olan saatlik tekne kiralama dinlenme açısından da önemlidir. Hatta kısa süreli misafir ağırlamada da tercih edilen tekne kiralamada yemek organizasyonu da yapılabilmektedir. Bunun için kiralama yapılacak zaman içerinde kullanım alanı tamamen müşteriye bağlı olmaktadır. Günlük ve saatlik olarak kiralanacak teknelerin bilgisine de online ulaşarak inceleme yapabilirsiniz.

IMG 20180712 WA0076

2 Saatlik Tekne Kiralama

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap