200 Kişilik Tekne Kiralama

Normal mekanların sıradanlığından sıkılan insanlar son zamanlarda parti ve organizasyonlarını teknelerde gerçekleştirmektedir. Özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen tekne organizasyonları çeşitli amaçlar için düzenlenmektedir. Denizin eşsiz güzelliği ve temiz havası eşliğinde keyifli bir organizasyona imza atılacaktır. Kişi sayısına göre 100-200 kişilik tekne kiralama nedenleri genellikle büyük davetler ve partiler için tercih edilir. Kişi sayısının rahatça sığması için normalden daha geniş tekneler tercih edilmelidir.

3 katlı tekneler ve seyir terası bulunan teknelerde çok daha güzel vakit geçirilmektedir. Tekne firması ve organizasyon şirketi ile iletişime geçerek 200 kişilik organizasyonun ayrıntıları konuşulmalıdır. Ayrıca organizasyon yapılmadan önce tekne görülerek sağlıklı bir karar verilmelidir. Konseptin konusuna göre hazırlanacak olan tekne, organizasyon firması tarafından düzenlenir. Organizasyon sahibinin işin başında olarak firmayı yönlendirmesi de son derece önemlidir. Normal mekâna göre farklı ücret ve maliyeti bulunan tekne organizasyonları son derece keyifli ve hoştur.

200 Kişilik Tekne Kiralarken Bilinmesi Gerekenler

200 kişilik tekne kiralama organizasyonu planlamadan önce bilinmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bunları sırasıyla şöyle anlatabiliriz;

  • Tekne kiralanmadan önce mutlaka görülmelidir
  • Kişi sayısına göre tekne kiralanmalıdır
  • Teknenin organizasyona uygun olarak dizayn edilmesi de oldukça önemlidir.
  • Yiyecek ve içeceklerin türü ve çeşidi de fiyatı etkileyen etkenler arasındadır.
  • Ayrıca organizasyona gelecek olan dansçı ve fasıl ekibi de ücreti etkileyen faktörler arasındadır.
  • Kişi sayısının çokluğu hizmet sunan personel açısından da fiyatı etkilemektedir.

Eğlencenin doruklarda yaşandığı yat organizasyonları mutlaka tercih edilmelidir. Sıradanlıktan uzak kamuya kapalı sadece davetliler dâhilinde olan bu organizasyonlar düzenlenmeden önce fiyat araştırması iyi yapılmalıdır. Ayrıca teknenin kaç saat kiralanacağı da fiyatı etkilemektedir.

200 Kişilik Tekne Kiralama

 

 

Yorum Yap