2 Saatlik Yat Kiralama Fiyatları

Gün boyu denizde zaman geçirmek isteyenler için vazgeçilmez olan yat kiralama özel gün eğlencelerinde de tercih edilmektedir. Kısa süreli zaman içerisinde de mümkün olan yat kiralama ile partilerde eğlenceli geçebilmektedir. 2 saatlik yat kiralama fiyatları olarak yapılan aramalarda kişiler zorlanmada eğlence organizasyonlarında bulunabilmektedir. Online olarak iletişim kurduğunuz sayfamızda fiyat bilgisine de erişim sağlayabilirsiniz. Hem saatlik hem de günlük olarak belirlenen yar kiralama seçeneklerinde her bütçeye uygun seçenekler çokça görülmektedir.

Organizasyonlar içinde tercih edilen yat kiralama konseptlerinde isteğe göre yemekli organizasyonlarda yapılabilmektedir. Bunun içinde yat kiralama sırasında verilen zaman bilgilerine yemekli organizasyon bilgisi verilmektedir. Kişi sayısının da önemli olduğu yemekli yat kiralama organizasyonlarında isteğe göre hizmette sağlanabilmektedir. Misafirleriniz ve yakınlarınız ile yemekli eğlenceye devam ederken bir yandan deniz turu da atılmaktadır. Bu durum aynı şekilde eğlence organizasyonlarında da geçerli olmaktadır. Müşterilerden gelen isteğe göre müzik ve sis sistemi de profesyonel olarak ayarlanabilmektedir.

Yatta Doğum Günü Organizasyonu

Özel günler arasında bulunan doğum günü organizasyonları içinde yat kiralama oldukça uygundur. Hem popüler hem de modern eğlence konseptlerinden olan yatta doğum günü organizasyonu maliyet açısından da zorlama yapmamaktadır.  Kişi sayısına göre görsel olarak ayarlayabileceğiniz teknelerimizi yakından da inceleyebilirsiniz. Bunun için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Deniz üzerinden gezintide dahil olan ücretin yanı sıra ekstra hizmetlerde yatlarımızda geçerli olmaktadır. Bunlar arasında fasıl dinletisi ve dansöz tercihleri de olabilmektedir. Saatlik tekne kiralama konseptlerinde de bu durum geçerli olmaktadır. İsteğe göre saatlik organizasyonlarda iki kişilik yemek masası hazırlığı da yapılabilmektedir. Sevdiğiniz ile deniz turu atarken bir yandan müzik ve yemek eşliğinde muhteşem zamanlar geçirebilirsiniz. Aynı şekilde kalabalık partilerde bu durumlar sağlanabilmektedir.

2 Saatlik Yat Kiralama Fiyatları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>