Yatta İftar Yemeği Organizasyonu İstanbul

Yatta iftar yemeği organizasyonu ramazanın yaz aylarına geldiği günümüzde tercih edilmektedir. Tüm gün süren orucu denizde muhteşem bir manzara eşliğinde açmak oldukça keyifli ve özel bir deneyim olmaktadır. Sizde sevdikleriniz ve iş arkadaşlarınız için özel bir iftar yemeği organizasyonu düzenlemek istediğinizde yatta olması çok özel bir seçenek olmaktadır. Tüm gün aç kalmanın gerginliği denizin kendine has kokusu ve havası ile yatta atılmakta ve iftar sonrası yatta içilen çay kahvenin ve yapılan sohbetlerin tadı ise bir başka olmaktadır.

Ramazan ayı yaklaşırken bu yönde bir düşünceniz varsa şimdiden firmamız ile iletişime geçerek düşündüğünüz gün için rezervasyon yapmanız yararlı olacaktır. Çünkü yatta düzenlenen iftar organizasyonları son yıllarda daha çok ilgi görmekte ve ayrıca sıcak yaz günlerinde yat kiralamak daha çok kişi tarafından çeşitli organizasyonlar için tercih edilmektedir.

Mürettebatlı Yat Kiralama

Yatta iftar yemeği organizasyonu yapmak istediğinizde yatlarımızdan kaç kişilik bir iftar yemeği olacağına bağlı olarak seçim yapılmakta ve o gün sizler için kaptanı ve mürettebatı ile hizmet vermektedir. Yata adım attığınız andan itibaren iftar yemeği için tüm hazırlıkların yapılmış olduğunu görecek ve misafirlerinizi de gururla ağırlayabilirsiniz. Tam iftar saatine yetişecek şekilde yemekler ve masa hazır olarak yat hazırlanmakta size de misafirleriniz ile keyifli bir iftar yapmak kalmaktadır.

Yatta iftar yemeği organizasyonu yapmanın sanıldığı gibi yüksek maliyetli olmaması ile gün geçtikçe daha fazla ilgi görmeye başladığı bilinmektedir. Sevdiklerine unutulmaz bir ramazan akşamı yaşatmak isteyen kişiler firmamız ile görüşerek bu konuda detaylı bilgileri alabilirler. Firmamızın profesyonel hizmeti, şık yatları ile sevdiklerinin gözünde daha fazla prestiji kazanmayı başarabilirler. Kaç kişilik bir iftar yemeği organizasyonu yapacağınıza bağlı olarak zarif yatlarımız arasından seçim yapabilirsiniz.

teknede iftar 06

Yatta İftar Yemeği Organizasyonu İstanbul

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap