Yat Kiralama Organizasyonları

Yat kiralama, firmaların kiralamak için belirlediği yatların günlük ya da saatlik olarak kiralanması işlemidir. Yat kiralama işlemi farklı organizasyonlar için tercih edilir. Bu sayede kişiler ya da şirketler özel kutlamalarını yatlar üzerinde yaparak eğlenirler. Bizler yılların getirisiyle insanların yapmak istedikleri farkı yat kiralama organizasyonları için profesyonel hizmet veriyoruz. Yatların kiralanma amacına uygun bir şekilde hazırlanmasına ve kişilerin ağırlanmasına yardımcı oluyoruz.

Yat Kiralayarak Yapılabilecek Organizasyonlar

Kiralık yatlarımızla yapılabilecek pek çok organizasyonlar bulunuyor. Bu organizasyonlar sevilen kişiye sürpriz olarak hazırlanabildiği gibi ailelerin ya da arkadaşların bir araya gelmesi için yapılan organizasyonlar oluyor.

Yatlarımızı kullanarak kişilerin yapabilecekleri organizasyonlar arasında şunlar yer alıyor;

  • Doğum günü kutlamaları
  • Düğün törenleri
  • Bekarlığa veda geceleri
  • İş toplantıları
  • Mezuniyet kutlamaları
  • Kına geceleri
  • Evlenme teklifleri
  • Evlilik yıl dönümleri
  • Yılbaşı kutlamaları
  • Sevgililer günü kutlamaları

Tüm bu organizasyonlar ve daha fazlası için yatlarımızı istenilen süre boyunca kişilere kiralıyoruz. Bu organizasyonlar için ihtiyaç duydukları ek hizmetleri de deneyimli personellerimiz ve anlaşmalı çalışanlarımız sayesinde yerine getiriyoruz.

Yatlarda Yapılan Kurumsal Organizasyonlar

Özellikleri değişen yatlarımız la bireysel kutlama organizasyonları yanı sıra kurumsal organizasyonlar içinde hizmet veriyoruz. Şirketler kuruluş yıl dönümlerini, ödül gecelerini, iş toplantılarını ya da ortaklık yemeklerini yatlarımızı kiralayarak boğazda gerçekleştirebiliyorlar. Yemekli olan organizasyonlarda işini bilen garson ve servis elemanlarıyla hizmet veriyoruz. Böylece kurumsal etkinliklerin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Bu etkinlikler için şirketler müzik grubu, fasıl grubu ya da dansçı talep ettiklerinde bu taleplerini de deneyimli sanatçılarımız aracılığıyla yerine getiriyoruz.

Yapılan Organizasyonlar İçin Verilen Hizmetler

Yat kiralayarak organizasyon yapmak isteyen kişilerin organizasyonlarının kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi için kiralamaya bağlı olarak ek hizmetleri de veriyoruz. Bu hizmetler arasında masa süslenmesi, hava fişek atılması, dansçı kiralanması, müzisyen kiralanması ve fotoğraf çekimi gibi ekstra verdiğimiz hizmetler bulunuyor. Bu hizmetleri almak isteyen kişiler kiralama işlemi sırasında kiralama süresi, kişi sayısı ve menü gibi bilgiler yanı sıra bu isteklerini de firmamıza iletebiliyorlar.

Yat Kiralama Fiyatlarımız

Yat kiralama için verdiğimiz fiyatlar sadece yat kiralama ile kalırsa sabit ücretler oluyor. Ancak yapılacak kutlama ya da etkinlik için ihtiyaç duyulan ekstra hizmetler devreye girdiğinde fiyatlarımızda artış ya da azalış oluyor. Modern ve temiz yatlarımızı kiralayarak organizasyon yapmak isteyen kişiler yatlarımızın tanıtımının yer aldığı sayfada alacakları hizmetin detaylarını girerek hesaplama yapabiliyorlar. Ayrıca bizimle iletişime geçerek fiyat veya akıllarında kalan farklı sorulara cevap alabiliyorlar.

09

Yat Kiralama Organizasyonları

 

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap