Yat Kiralama Fiyatları

Türkiye geneli Başta İstanbul ve Bodrum,da Yaz tatilleri ya da özel organizasyonlar için yat kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Yat kiralama fiyatları seçilen yatın özelliklerine ve kiralama süresine göre değişiyor. Kısa süreli geziler için kiralamalar en az 2 saat olarak yapılıyor. Tatilde keyifli anlar yaşamak istiyorsanız, günübirlik ya da günlük kiralamalar yapabilirsiniz. Yat kiralayarak, geceyi yatta geçirebilir tatil boyunca konaklayabilir ve denizin tadını çıkartabilirsiniz. Uzun süreli kiralamalarda sadece yat hizmetinden faydalanabilir kullanabileceğiniz ve ihtiyacınız olan tüm yiyecek ve içecekleri kendiniz temin edebilirsiniz. Bu kiralama fiyatlarına etki edecektir.

Kiralık Yat İle Keyifli Tatil

Her insan bir yat sahibi olmayı hayal eder. Ancak ekonomik imkanlar buna elvermez. Yat kiralama yaparak tatilin keyfini daha iyi fiyatlara çıkartabilirsiniz. Yat kiralama fiyatları yatın özelliklerine ve kiralama süresine göre değiştiği için bütçenize göre planlama yapabilirsiniz. Kiralık yat ile denizde tur atabilir uygun koylarda denize girebilir ve yat içesinde eğlence düzenleyebilirsiniz. Yat tatilleri her zaman unutulmaz anlar yaşatır.

Yat Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yat kiralama fiyatları seçilen yatın sahip olduğu özelliklere ve talep edilen hizmet türlerine göre belirlenir. Günübirlik ya da daha uzun süreli kiralama yapmayı düşündüğünüz yatı seçeceğiniz zaman motor yat, yelkenli yat, standart ya da lüks yat seçenekleri sunuyor. Bu özelliklere göre fiyatlar, kiralama yapıldığı aya ve kiralama süresine göre belirlenir. Uzun süreli kiralama fiyatları, günlük kiralama fiyatlarına göre daha uygun olur. Talep edilen ve yatta sunulan hizmet türleri fiyatları belirlenmesinde etken rol oynar.

Yat Kiralamada Ekstra Hizmet Seçenekleri

Yat kiralama fiyatları standart sunulan hizmet seçenekleri ile birlikte gösterilir. Bu fiyatlara kaptan ve yardımcı personel, yatın özelliğine göre yemek ve içecek servisleri dahildir. Özel organizasyonlar için daha fazla garson talebinde ve farklı yemek, içecek servis talepleri yapılabiliyor. Talep edilen her ekstra hizmet seçenekleri için ayrı fiyat belirlemesi yapılır ve kiralama fiyatlarına eklenir. Yat kiralama yapmak isteyenler, hangi hizmetleri talep ediyorsa ona göre hesaplama yaparak kiralama işlemlerine başlayabiliyor. Yatın özelliklerine göre sunulacak hizmetlerde değişiyor.

İstanbul yat kiralama fiyatları

 

 

Yorum Yap