Turistlere Yat Kiralama

Binlerce yıllık tarihi mekanları ve muhteşem doğası ile turizm ülkesi olarak her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği bir ülkeyiz. Firmamız da gelen turistlerin ülkemizin muhteşem denizlerinde istedikleri sakinliği, huzuru ve muhteşem deniz keyfini yaşayabilmeleri için yat kiralama alanında hizmet vermektedir. Turistlere yat kiralama denildiğinde pek çok firma bunu yüksek fiyatlar ile yaparken firmamız uygun fiyatlar ile hizmet vermekte ve turistlerin bu anlamda sıkıntı yaşamasına izin vermemektedir.

Yatlarımızda kaptan, mürettebat ve istendiği takdirde rehber ile birlikte unutulmaz deniz turlarının atılması ve denizde eğlenceli zamanların geçirilmesi mümkün olmaktadır. Turistlere yat kiralama sırasında yatın rotasını hazırlama işini bize bırakabilir ve sizler için hazırlayacağımız rotada unutulmaz manzaralar eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. Bunun yanında görmek istediğiniz yerler olduğunda bildirmeniz halinde yatın rotası buna göre belirlenmektedir.

Yat Kiralama Fiyatları

Günümüzde yat kiralama oldukça revaçta olmakta ama bunun yanında fiyatları konusunda yeterli bilgi olmadığı için de daha önce bu deneyimi yaşamamış kişiler tereddütte kapılmaktadırlar. Oysa yat kiralama fiyatları sanıldığı gibi çok yüksek olmadığı gibi aksine uygun olmaları ile tercih edilmektedir. Yatların boyları ve yatta yapılacak organizasyonun ne olduğu, kaç kişi ve kaç gün için kiralanacağı gibi bilgiler noktalar fiyatın belirlenmesinde etkili olmaktadır.

Bu nedenle kendinize ve sevdiklerinize unutulmaz bir hatıra armağan etmek istediğinizde bunun için firmamızı arayarak yetkili arkadaşlarımız ile görüşebilir ve fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Yat kiralama fiyatlarının sandığınızdan çok daha uygun olduğunu görerek bundan sonra da organizasyonlarınızı şık, zarif ve her türlü donanımı olan yatlarımızda düzenlemeye karar verebilirsiniz. Yat kiraladığınız,da içinde yemek ve içecek servisi dahil hizmetlerimizi de sunmakta ve size sadece keyifli bir zaman geçirme fırsatını vermekteyiz.

Turistlere Yat Kiralama

 

Yorum Yap