Teknede Parti Fiyatları

Farklı amaçlar için gerçekleştirilecek olan teknede parti organizasyonları konusunda kaliteli hizmet almanız sağlanmaktadır.

Kına gecesi, doğum günü partisi, özel yemekli partiler gibi pek çok farklı amaç için tekne kiralamak isteyenler yapılacak görüşmelerin ardından belirtmiş oldukları tarih ve saate göre hizmet alabilirler. Düzenlenecek olan organizasyonlarda göre gerçekleştirilecek olan kiralama işlemleri sırasında davetli sayısına göre en uygun seçenekler belirlenebilir. Kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde bu alanda yapmış olduğunuz talepleri karşılayarak en iyi şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır. Teknede düzenlenecek olan partiler konusunda yemekli ya da eğlenceli olmasına göre gerekli organizasyonu çalışmaları yapılmaktadır. Her türlü ayrıntıya dikkat edilmesi sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan organizasyonun gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Farklı konseptlere göre gerçekleştirilecek olan organizasyonlar konusunda tekne kiralamak isteyenler belirlenmiş olan teknede parti fiyatları için iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler. Hafta içi ya da hafta sonu için düzenlenecek olan partilere göre belirlenecek fiyat seçenekleri değişmektedir. En uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler yapılacak görüşmeler sırasında taleplerini belirterek farklı konseptlere uygun şekilde gerçekleştirilecek organizasyon çalışmaları konusunda en iyi fiyat seçeneklerinden yararlanabilirler. Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan organizasyon çalışmaları ile müşteri beklentileri karşılamaktadır.

Teknede Parti Organizasyonu

Farklılık arayış içerisinde olanlar için gerçekleştirilecek olan teknede parti düzenlemeleri konusunda özellikle profesyonel şekilde hizmet verilmektedir. Belirlemiş olduğunuz konsepte uygun şekilde gerçekleştirilen çalışmalar ile teknenin parti için hazır hale gelmesi sağlanmaktadır. Tekne kiralamak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler sırasında farklı amaçlara uygun şekilde düzenlenecek olan organizasyonlar konusunda en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirler. Davetli sayısına göre yapılacak olan düzenlemeler unutulmaz bir parti organizasyonu ile istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlamaktadır.

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

6f1d0723 c0e9 4524 9e95 5825b97d58ad

Teknede Parti organizasyonu

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

 

20160605 195651 1

Teknede Parti Fiyatları

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap