Teknede Mezuniyet Organizasyonu   

Mezuniyet törenleri  için yat organizasyonları başvurusu yapabilirsiniz.  İstanbul yat tekne kiralama firmamız beklentilerinizi ideal şekilde karşılayacaktır.

Teknede Mezuniyet Organizasyonu   

Lise ya da üniversite mezuniyetlerinde teknede mezuniyet organizasyonu  son dönemlerde bir hayli dikkat çekiyor. farklı bir organizasyon ve eğlence araışınız varsa firrmamıza başvuru yapabilir, İstanbul’un tarihi güzellikleri eşliğinde dennize açılabilirsiniz. Tecrübeli ekibimizle tüm süreci memnuniyet veren şekilde sonlandırıyoruz.  Tekne ve modern yatlarımız, dekorasyon, teknik özellikler ve diğer açılardan son derece başarılıdır.  Mezuniyet gibi etkinlikler öncesinde sizden gelen talepleri plan doğrultusunda uygulamaya geçiriyoruz. Ancak kişi sayısı ve yemek gibi konularda net bilgilendirmeniz son derece önemlidir.

Teknede Boğaz Gezintisi

İstanbul boğazı yat turu için firmamızdan tekne kiralama hizmeti alabilirsiniz. kişiye özel tekne, kurumsal Tekne kiralama, VIP organizasyon, evlilik, düğün, doğum günü gibi kutlamalar için dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.  Dilerseniz ada gezintileri ve yüzme  etkinlikler geziler için de başvuru yapabilirsiniz.  Yatlarımız alt yapı bakımından memnuniyet vermektedir. Sizin yapmanız gereken bilgi ve başvuru aşamalarıdır. Ekibimiz etkili bir çözüm ortağıdır.

TEKNEDE MEZUNİYET ORGANİZASYONU

 

Yorum Yap