Teknede Düğün Kokteyli

 

Çok kalabalık olmayan düğün etkinliklerinde teknede düğün kokteyli vermek en pratik seçeneklerden biridir.

 

Show Life Yatçılık ile teknede düğün konseptinizi en iyi şekilde planlayabilirsiniz. Profesyonel bir organizasyon firması olan firmamız, size en iyi hizmet vermek için görev başındadır. Nikah sonrası ya da nikah dahil olarak gerçekleştireceğiniz kokteyl organizasyonları için firmamız en iyi desteği vermektedir. Yemekli ya da yemeksiz organizasyonlar, kokteyller gibi birçok farklı etkinlikle düğün sonrası sevdiklerinizle iyi vakit geçirmeniz mümkün olur.

 

Nikahlı, Nikah Sonrası Kokteyller

 

Nikah memurunu davet ederek düzenleyeceğiniz organizasyonlarda konuklara ikram yapmanızı sağlayan kokteyl menüleri, sonrasında yemeğe geçiş planlarıyla gecelik kiralamalar yapabilirsiniz. Teknede düğün kokteyli olarak tercih edilen etkinlikler için de birçok farklı fiyat seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Davetli sayınıza göre belirlenen bütçeniz doğrultusunda sunacağımız seçeneklerden size uygun olanını mutlaka bulacaksınız.

 

Paket Planlarımızla Ekonomik Çözümler

 

Farklı fiyatlar ve hizmetlerin dahil olduğu paket planlar doğrultusunda teknede düğün kokteyli alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Paket planlar doğrultusunda elde edeceğiniz birçok organizasyon bütçenize uygun olarak size sunacaktır. Fiyat sürprizleriyle karşılaşmayacağınız birçok alternatif sunan firmamız çok ciddi bütçesi olmayanlara bile teknede düğün fırsatları sunuyor. Kişiye özel düzenlenen organizasyon mekanının mükemmel biçimde planlanmasını sağlayan firmamız, en iyi çözümleri bulmanızı sağlayacaktır.

 

İstanbul’un Ortasında Düğün Organizasyonu

 

İstanbul’un en güzel manzarası olan boğazın tam göbeğinde düğün partinizi kutlamak son derece ekonomik olabilir. En iyi alternatiflerle elde edeceğiniz partiler güvenilir firmamızın organizasyonlarıyla dikkat çekmektedir.

 

Sizin için en iyi çözümler ve bütçenizi zorlamayacak alternatifler teknede düğün kokteyli vermek istediğinizde yardımcınız olacaktır. İstanbul’un merkezinde yer alan teknelerimizde  sorunsuz bir şekilde düğününü planlamak isteyenler için en geniş seçenekleri sunarak memnuniyetinizi sağlamayı hedefliyoruz.

Teknede Parti organizasyonu

 

Yorum Yap