Teknede Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Teknede bekarlığa veda partisi organizasyonu ile bekarlığının son gününü arkadaşlarınız ile unutulmaz manzaralar eşliğinde yapmanız mümkün olmaktadır. Bekarlığa veda edeceğiniz bu partiyi yapmak için yatı tercih etmeniz halinde firmamız kaç kişi olacağınıza bağlı olarak organizasyon için uygun büyüklükte yatlarımız arasından seçim yapılmaktadır. Yatta bulunan kaptan ve mürettebat bu partinin unutulmaz olmasını sağlamak için sizlere hizmet vermekte içecek ve yemek konuları da firmamız tarafından hazırlanan menüler ile sunulmaktadır.

Yatta düzenlenen partilerin daha gösterişli ve eğlenceli olduğu bilinmektedir. Bu nedenle sizde bekarlığınızın bu son gecesinde unutulmaz anılar ile dolu bir partiyi yatta verebilirsiniz. Partinizde dansçı olmasını istemeniz halinde firmamız profesyonel dansçıları da ayarlayarak eğlencenin dozunun yükselmesini sağlamaktadır. Parti tam istediğiniz saatte başlamakta ve sizler için gece boyunca devam etmektedir.

Tekne Kiralama Ücretleri

Teknede bekarlığa veda partisi organizasyonu yapmak istediğinizde uzu yıllardır sektörde yer alan firmamız deneyimi ve profesyonel kadrosu ile kaliteli hizmet vermektedir. Uygun fiyatlarımız ile de bu partinin size maliyetinin yüksek olmamasını sağlamaktayız. Partiyi vereceğiniz gün kararlaştırılan marinadan sizi ve arkadaşlarınızı alacak olan teknemiz denize açılmakta ve muhteşem deniz manzaraları eşliğinde bir gece geçirmeniz sağlanmaktadır.

Teknede bekarlığa veda partisi organizasyonu yapmak istediğinizde bunun için firmamız ile görüşmeniz halinde partinin kaç kişilik olacağı konusunda bilgi vermeniz halinde hazırlık buna uygun olarak yapılmaktadır. Tekneye geldiğinizde gece boyunca hizmet de tekne mürettebatı tarafından yapılmakta ve hizmet konusunda sorun yaşamanıza izin verilmemektedir. Yiyecek ve içecek konusunda menüleri hazırlamakta ve onayınız ile bu şekilde hizmet verilmektedir. Firmamız ile görüşerek hayalini kurduğunuz partiyi verebilir ve bekarlığınıza da bu muhteşem parti ile son vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

tekne de parti organizasyonu

Yorum Yap