Mezuniyet Tekne Kiralama

Mezuniyet için tekne kiralama hizmeti veren bizler, en uygun rakamlarımız, güzler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımız, lüks araçlarımız ile sizlerleyiz .

Mezuniyetlerin kusursuz olmasını herkes ister. Çünkü bu gün hem duygusal, hem de eğlenceli geçmelidir. Ayrıca her şeyin kusursuz olması da beklenir. İşte firmamız da tam bu noktada devreye giriyor. En leziz yemekleri yiyebileceğiniz ve gönlünüzce eğlenebileceğiniz bu özel zamanda lüks teknelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Üstelik garsonundan kaptanına kadar tam kadro, bu gününüzün eşsiz olmasını sağlıyoruz.

Lüks Tekne Kiralama

Mezuniyet için kiralamak istediğiniz teknenin kusursuz olmasını istersiniz. Bizler de bunun için en lüks araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Üstelik hizmetinize vermeden önce de tüm bakımlarını yapıyoruz. Bu sayede muhteşem bir gün geçirmemeniz için hiçbir nedeniniz kalmıyor. Bu geceye özel teknelerimizi süslüyor ve gece sonunda muhteşem hava gösterileri sunuyoruz.

Eğer mezuniyet için çok sayıda öğrenci bir araya gelecekseniz en lüks vip yatlarımız da bulunuyor. Bu yatların içinde ve terasında muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. Üstelik bizler en usta aşçılar ile çalışıyoruz. Bu aşçıların elinden çıkan leziz yemeklerin tadına bakabilir ve en seçkin DJ’ler ile eğlenebilirsiniz. Alkollü ya da alkolsüz içecek menülerimiz ile en uygun fiyat teklifi de alabilirsiniz. Lüks tekne kiralama dendiğinde akla ilk gelen bizler, siz değerli öğrencilerimizin bütçesini görmüyoruz.

Özel Zamanlar İçin Tekne Kiralama

Bizler yalnızca mezuniyet için tekne kiralama hizmeti vermiyoruz. Aynı zamanda düğün, Nisan, doğum günü ve bekarlığa veda gibi en özel zamanlarınız için de tekne ve yat kiralama hizmeti veriyoruz.

Firmamız sayesinde sizler de bu unutulmaz zamanları çok ekonomik rakamlara mal edebiliyorsunuz. Mezuniyet tekne kiralama dendiğinde akla ilk gelen firma olan bizler, hem günlük, hem haftalık, hem de aylık olarak hizmet veriyoruz.

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap