Mezuniyet İçin Yat Kiralama

Yat kiralama daha çok yaz aylarında yapılan bir ritüel. Ancak hizmetinizdeki yatlarımız doğum günü partilerinden mezuniyete kadar her türlü aktivitenizde yanınızda.

Mezuniyet geceleri hem öğrenciler, hem de öğretmenler için çok özeldir. Bu gecede hem vedaların hüznü, hem de geleceğin heyecanı yaşanır. Sizler de bu özel zamanlarınızda denizin tam ortasında olmak istemez misiniz? Üstelik lüks yatlarımızda gecenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bakımlı Kiralık Yatlar

Yatlarımızı size teslim etmeden önce tüm bakımlarını yaptırıyoruz. Mezuniyet için yat kiralama ya da tatil için yat kiralama hizmeti almak istediğinizde karşınıza pek çok firma çıkacaktır. Ancak yatların bakımsız olması ne yazık ki gününüzü mahvedebilir. Özellikle teknik sorunlar maalesef bu özel gecenizin yarıda kesilmesine dahi sebep olabilir.

Bizler hem teknik, hem de hizmet anlamında eğitimli, uzman bir kadro ile çalışıyoruz. Dolayısıyla yatlarımızın tamamının son teknoloji olmasına ve donanımının tam olmasına ekstra özen gösteriyoruz. Bu sayede keyif dolu dakikalarınızı hiç bir aksilik bölmüyor. Siz yalnızca arkadaşlarınız ile birlikte geleceğimize yön veren okulumuza veda edebiliyorsunuz.

Yemekli Yat Kiralama Hizmetleri

Eğer mezuniyet geceniz yemek ve eğlenceli olacak ise doğru adrestesiniz. Çünkü bizler en iyi aşçı ve Dj’ler ile çalışıyoruz. Yanı yatta geçireceğiniz bu özel zamanlarınızda unutulmaz olmasını sağlıyoruz. Üstelik onlarca kişinin rahatlıkla sığabileceği yatlarımız oldukça konforlu. Denizin, güneşin ya da akşamın keyfini tam anlamıyla çıkarabilir, leziz yemekler ile gününüzü şenlendirebilirsiniz.

Yatta gerçekleştireceğiniz mezuniyet için alkollü ya da alkolsüz içki tercihleriniz de bulunuyor. Üstelik müziklerin tamamı sizin tercihlerinize göre belirleniyor. Siz de harika bir mezuniyet partisi geçirmek için hemen tarafımızı arayın. Bizler yat kiralama şirketleri arasındaki en ekonomik rakamı uygulayan bir firmayız.

İstanbul Lüks Yat Kiralama Fiyatları 2022 Lüks Yatlar

Yorum Yap