Kurumsal Tekne Kiralama

Tekne kiralama hizmetleri kurumsal açısından gerektiğinde yat organizasyon firmamız beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır.

İş Toplantılarınıza Özel Hizmetler

Yat kiralama firmamızda iş yerlerinde gerçekleşen kurumsal toplantılar için  kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Yıllık toplantılar, yurt dışı misafirleri, personel eğlenceleri gibi organizasyonlarda teknolojik donanımı güçlü yatlarımızı kiraya veriyoruz.  Denize açılarak aynı zamanda mükemmel bir manzara  eşliğinde sizlere hizmet veriyoruz. Yat gezilerimizde uzman ekibimiz tüm süreçte sizin geçmişte iyi bir anı hatırlamanız için hizmet vermektedir. Tecrübeli faaliyetlerimizde hem memnuniyet hem de uzun vadede çözümler sağlıyoruz.

 Sürpriz Organizasyonlar

Lüks yat organizasyon firmamızda hizmet çeşitliliği beklentileri karşılayan türdedir. Dekoratif özellikler ve ne amaçla  gezi olduğuna yönelik çözümler üretiyoruz. Bir sürpriz amaçlı organizasyon yapılacaksa, doğum günü gibi faaliyetler varsa başvurularınızı yapabilirsiniz. tarihi ve doğal güzelliklerin yer aldığı manzaralı yat gezilerimizde konforlu ve eğlenceli bir ortamın keyfini yaşayabilirsiniz. Lezzetli yemeklerimiz, kiralık yat ve tekne hizmetlerimizde size eşlik etmektedir. hangi amaç için talepleriniz olduğunu belirterek bize başvuru yapabilirsiniz.

Kurumsal Tekne Kiralama

Kurumsal Tekne Kiralama

 

 

 

Yorum Yap