Yat kiralama yaparak, doğum günü kutlama, evlilik teklifinde bulunma, düğün, nişan gibi özel organizasyon yapılabilir. Bazı firmalar, yurtdışından ya da il dışından gelen önemli misafirlerini yatta ağırlayarak akşam yemeği organizasyonu yapabiliyorlar. İstanbul Yat kiralama fiyatları yatın büyüklük durumu ve sunulan hizmet türlerine göre değişiyor. Her organizasyon için kiralama süreleri farklı olabildiği için kiralama fiyatları da süreye bağlı olarak farklı oluyor. Fiyatlardaki değişkenliğin en büyük etkisi tatil bölgelerinde kiralamanın yapıldığı zamandır. Yat kiralama hizmetlerinden yılın her döneme faydalanabilirsiniz.

Yatta Tatil Keyfi

Yatta tatil keyfi yaşamak istiyorsanız kiralama yapabilirsiniz. Yat kiralama fiyatları kaliteli tatil yapabilmenizi en ekonomik şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte tatillerde günü birlik ya da 2, 3, 5 günlük kiralamalar yapabilirsiniz. Uzun süreli kiralamalarda geceleri yatta konaklar ve unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Bunun için yattaki misafir sayısına göre yeterli kabine sahip yatları seçerek kiralama yapmalısınız. Deniz üzerinde konaklamak tatilin keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

Yat Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İstanbul Yat kiralama fiyatları belirlenirken çeşitli kriterler göz önünde bulundurulur. Kiralama yapacak olanlar nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmelidir. Kiralama fiyatları belirlenirken her zaman seçilen yatın sahip olduğu özellikler en belirleyici etkenlerdir. Yatın uzunluğu, kabin sayısı, aynı anda bulunabilecek misafir sayısı, kiralama süresi ve sunulacak olan hizmetler fiyatların belirlenmesinde önemli rol oynayan etkenlerdir. Yat seçimi yaparken, kaç kişi olacağınızı belirlemiş ve hangi hizmetlerden faydalanacağınıza karar vermiş olmanız gerekiyor.

Yat Kiralama İşlemleri

Yat kiralama fiyatları seçeneklerini incelerken sunulan hizmetlerin kalitesine dikkat edilmelidir. Sunulan kaliteli hizmetler sayesinde tüm müşteriler büyük memnuniyet duyuyor. Yat kiralama işlemlerine başladığınızda tüm yatların özelliklerini ve kiralama fiyatlarını karşılaştırarak site en uygun olanının seçebilirsiniz. Günübirlik kiralamalarda hizmetlerin başlangıç ve bitiş saatleri belirlenir. En az 2 saatlik olarak kiralama yapılabiliyor. Tatil için birden fazla gün için kiralama yapanlar otel parası ödemeyecek yat kiralama yaparak eşsiz bir tatil yapabilecektir. Yat kiralama işlemlerinde kaptanlı kiralama seçenekleri kullanılır ve kaptansız kiralama seçeneği yoktur.

İstanbul Yat Kiralama Fiyatları

 

 

Yorum Yap