İstanbul Kiralık Tekne

İstanbul kiralık tekne içerisinde çeşitli organizasyonların gerçekleştirilmesi mümkündür. Bekarlığa veda partisi, doğum günü ve sürpriz evlilik teklifleri bu organizasyonların bir kısmını oluşturmaktadır. Son zamanlarda organizasyonlar daha farklı mekânlarda yapılmaktadır. Teknelerin kiralama fiyatları kişi sayısı, yiyecek ve içecek, ekstra hizmetler vb. noktalar dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Ayrıca teknenin kaç saatliğine kiralanacağı da dikkat edilen noktalardandır. Genellikle günlük veya saatlik kiralama yapılmaktadır. Fasıl ekibi çeşitli enstrümanlar ile tekne turunuzu daha eğlenceli bir hale getirmektedir. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak dans ekibi gösteriler hazırlamaktadır. Sağlam ve güvenilir bir şirket aracılığı ile tekne kiraladığınız takdirde en ufak bir sorun ile karşılaşmadan güzel bir gün geçirebilirsiniz.

İstanbul kiralık tekne ile unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sevdikleriniz ile beraber müzik eşliğinde tekne turu yapmak sizler için güzel bir anı olacaktır. Tekne turları özellikle evlilik teklifi organizasyonları için sıklıkla tercih edilmektedir. Konsepte uygun bir şekilde teknenin dekor edilmesi ve masanın süslenmesi işinin uzmanı kişiler tarafından yapılmaktadır.

Teknede Yemekli Organizasyon

İstanbul kiralık tekne fiyatları organizasyonların yemekli olup olmamasına göre değişim göstermektedir. Yemek esnasında canlı müzik ya da fasıl ekibi hizmetleri de ekstra olarak ücretlendirilmektedir. Mutfak araçları, çay ve kahve ikramları yemek organizasyonlarında fiyata dahil olan hizmetler arasında yer almaktadır. Tekne turu eşliğinde yemek sizlere hem boğazın eşsiz güzelliğini hem de lezzetli yemekleri sunmaktadır. Yemek organizasyonlarında kişi sayısını göz önünde bulundurmak önem taşımaktadır. Çünkü teknenin kapasitesi ve özellikleri bu sayıya göre belirlenmektedir. Kişi sayısı teknenin kiralanacağı süreyi de etkilemektedir. Ancak teknenin müsait olması durumunda saat konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Detaylı bilgi almak için kiralama şirketleri ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

İstanbul Kiralık Tekne

 

Yorum Yap