Galata Kulesi Evlilik Teklifi Organizasyon

Galata Kulesi evlilik teklifi organizasyon her genç kızın rüyalarında biri olan evlilik ve evlilik teklifi özellikle romantik ve anlamlı bir şekilde yapıldığında mutlaka yaşam boyunca unutulmayacak anılar arsında yer alacaktır. Bunun yanında en sevdiğinizin için hazırladığınız bu tür sürprizler ise ona ne kadar değer verdiğinizin de bir göstergesi olarak yer alacaktır. Özellikle İstanbul’un incisi olan Galata Kulesi’nde asla unutulmayan ve hayır denilemeyecek bir evlenme teklifi yapmak ise firmamızın sağlamış olduğu profesyonel bir organizasyon dahilinde oldukça kolay olmakla birlikte aynı zamanda da uygun fiyatlar ile hizmet verilmektedir.

Galata Kulesi evlilik teklifi organizasyon içerisinde romantik bir teklif konsept dahilinde baş başa yemek ile başlamaktadır. Yemekte iki kişilik aperatif ve alkol seçenekleri, evlilik teklifinin resimli ve videolu kaydı, Galata Kulesinin manzaralı balkonunda romantik bir balkon turu ve gül ikramı fiyata dahil olan seçeneklerdir. Fakat paket seçimine bağlı olarak lüks paket içeriğinde olan, ışık gösterileri, canlı keman, boğaz turu, benimle evlenir misin afişi, köprüye lazerli yazı yazman gibi çeşitli ultra seçenekler de müşteriler için yer almaktadır.

Galata Kulesinde Evlilik Teklifi Rüyası

Galata Kulesi evlilik teklifi organizasyon tam anlamıyla rüya gibi bir evlilik teklifi için gereken her türlü olanak firmamızca sağlanmaktadır. İstenilen her türlü jest ve hizmet, profesyonel çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul’un incisi, aşkın ve aşıkların yuvası Galata Kulesi’nde sevgilinize unutulamayan bir sürpriz evlilik teklifini, baş başa romantik bir gece ile yapmak istiyorsanız sunduğumuz bu hizmetlerden yararlanmanız oldukça kolaydır. Üstelik ekonomik fiyat seçeneklerinden ultra lüks seçeneklere kadar her bütçeye uygun olarak bu konseptteki hizmetler sizin için yer almaktadır. Ayrıca muhteşem manzaralı balkonunda ise tüm İstanbul ayaklarınızın altında…

maxresdefault 1

Galata Kulesi Evlilik Teklifi Organizasyon

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap