Bosphorus Yachting İstanbul

İstanbul boğazında keyifli vakitler geçirmek istiyorsanız, yat ya da tekne kiralama yapabiliyorsunuz. Bosphorus Yachting, yaklaşık 30 yıldır, yat kiralama sektöründe hizmet veriyor. Yerli ve yabancı grupların taleplerini karşılıyor ve İstanbul Boğazı’nda her bütçeye uygun tekne seçenekleri sunuyor. Boğaz sularında tekne ile gezinti yaparken, kaliteli ve güvenli hizmetler almaya devam edebiliyorsunuz. Belirlenen rotalarda boğaz turunuzu atabiliyorsunuz.

İstanbul Yat Kiralama Hizmetleri

İnsanlar, özel günlerinde sevdikleri ile en iyi zamanları geçirmek istiyor. Bu seçeneklerden birisi de yat kiralama ile boğaz turudur. Yat kiralama hizmetlerini şu seçenekler için sunuyor.

  • Yatta evlilik yıl dönümü,
  • Yatta doğum günü,
  • Yatta şirket gezisi,
  • Yatta yemekli gezi,
  • Yatta evlilik teklifi,

Özel günler için yat kiralama işlemlerini, günlük ve saatlik olarak yapıyor. Özel günlerinizde yat kiralama yaparak, boğaz manzarasında akşam yemeği yiyebiliyor ve romantik bir akşam geçirebiliyorsunuz.

Yat Kiralama Fiyatları

Yerli ve yabancı gruplara sunulan yat kiralama hizmetleri, günlük ya da saatlik olarak sunuluyor. Kiralama fiyatları, yatın büyüklüğüne ve talep edilen ek hizmet türlerine göre değişiyor.

Yat kiralama fiyatları, saatlik olarak belirleniyor ve yat özelliklerine göre, 700 TL, 800 TL, 1000 TL, 1500 TL, 2000 TL gibi farklı seçeneklerden oluşuyor. Herkes bütçesine göre yat seçimi yapabiliyor ve özel günlerinin unutulmaz olmasını sağlayabiliyor.

İstanbul Yat Turu Rotaları

Yat ya da tekne kiralama yapmak isteyenler, kiralama sürelerine ve istedikleri rotalara göre tüm tercihleri değerlendirebiliyor. Tur rotaları, İstanbul boğazı, Marmara denizi ve ada turu olarak belirleniyor.

Kiralama işlemleri seçilen tür kategorilerine göre yapılıyor. Kiralama yapılırken belirlenen iskelelerden alma ve geri bırakma işlemleri yapılıyor. Avrupa yakasında bulunanlar için rota başlangıç ve bitiş noktaları olarak, Kabataş, Kuruçeşme iskeleleri, Anadolu yakasındakiler için Beylerbeyi iskelesi kullanılıyor.

İstanbul da Lüks Yat Saatlik Yat Kiralama

İstanbul’da boğaz turu yapmak için yat kiralamak isteyenler, kiralama işlemelerini en az 2 saat olmak üzere istedikleri kadar yapabiliyor. Saatlik yat kiralamaları günlük hizmetlerde, 2, 3, 4, 6 ve 8 saat olabiliyor. Kiralama hizmetleri tamamen müşterinin taleplerine göre özel olarak düzenleniyor. Kiralama amacına göre ek hizmetler ve yemek servisi talepleri yapılabiliyor.

İstanbul Yat Kiralama Rezervasyonları

İstanbul boğaz turu için yat kiralama rezervasyonlarını yaparken, kaptan ve tekne hizmet personel sayısını belirleyebiliyorsunuz. Teknede düzenlenecek etkinliğe göre yeterli sayıda profesyonel ekip talebinde bulunulabiliyor.

Kiralanan yat ve teknelerde içecek servisleri yapılıyor. Yemek servisi isteyenler, teknede bulunacak kişi sayısına göre özel yemek menü seçenekleri belirlenebiliyor. Doğum günü kutlamaları için yat kiralama rezervasyonlarını yaparken, doğum günü pastası siparişlerini de verebiliyorsunuz.

Özel günleriniz ya da şirket gezileri için yat kiralama işlemleri hakkında bilgi alabiliyor. Günlük ya da saatlik yat kiralama işlemleri için rezervasyonlarınızı hemen oluşturarak planlarınızı yapabiliyorsunuz.

Luxury Motoryacht Bodrum 5

Bosphorus Yachting İstanbul

YouTube video

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap