Boğazda Yılbaşı Programları

Yeni yıla girerken arkadaşlarınıza sürpriz yapmak isterseniz Boğazda yılbaşı programlar ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Her yıl farklı konseptleri ile yılbaşına girmekten sıkıldıysanız insanlardan uzak bir ortam istiyorsanız ve arkadaşlarınızla sadece eğlenmek istiyor olabilirsiniz bu durumda size tekne kiralama hizmeti sunan firmalar ile iletişime geçebilir. Daha sonra Boğaz’ın ortasında yeni yıla girerken arkadaşlarınızla güzel bir zaman geçirirsiniz.

Eğlenmek için farklı mekânlar arayanlar için yılbaşında sadece ailesi veya sevdiklerinin olduğu bir yer isteyenlerin de bu tür etkinliklere katılım sağlayabilirler. Yılbaşı programları genellikle sabit bir menü etrafında oluşur. Öncesinde yemek ve sonrasında canlı müzik eşliğinde Boğaz’ın enfes manzarası ile birlikte hazırlanan programların olması değişiklik isteyenler için bir alternatif olmuştur. Programlara katılım genellikle iki kişilik ve eşli olduğu görülmektedir. Şayet kalabalık bir çevreniz var ise sizlere ait sadece tekne kiralayabilir. Yılbaşını sadece sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.

Boğazda Yılbaşı Programları Fiyatları

Boğazda yılbaşı programları isteyenler farklı ücretlerle karşılaşabilir. Bunun nedeni ise yemekli ve yemeksiz veya içkili ve içkisiz olmasıdır. Firmaların kendi sundukları menüler dışında sevdiklerinizle olduğunuz bir menü sizlerde hazırlayabilirsiniz. Sadece eğlenmek isteyenler için bu ücret biraz daha düşük olurken yemekli menüler ise biraz daha yüksek olacaktır. Hem güzel bir akşam yemeği yerken Boğaz’ın ortasında eğleneceksiniz.

Canlı müzik eşliğinde suyun vermiş olduğu tatlı huzuru hissetmeniz size keyifli zamanlar geçirmenize neden olacaktır. Boğazda yılbaşı programları hazırlayan birçok firma bulunmaktadır. Programlar genellikle yemek sonrası gezinti ile boğazı tamamen gezmenize yardımcı oluyorlar. Sabit bir yerde beklemiyorsunuz, kalkış yerinden başlayarak bir noktada bitiriliyor ve sizlere muhteşem bir gece yaşamanızı sağlıyorlar. Bu yılbaşında ne yapacağım diye düşünmeyin ve yılbaşı programlarımızı takip ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

Boğazda Yılbaşı Programları

Yorum Yap