Boğazda Özel Teknede Evlilik Teklifi

 

Boğazda özel teknede evlilik teklifi her mevsim tanıklık edilen mutluluk veren olaylardan biridir.

 

Boğazda özel teknede evlilik teklifi yapmak isteyenler özel bir akşam yemeği sonrası sevdikleri kadına bir yüzük uzatıp eve cevabı aldıklarında bunu anlıyoruz. Çünkü havai fişekler patlamaya başlıyor, lazerli aşk itirafları yapılıyor ve sevinç gözyaşları mutluluğu ifade ediyor. Evlenmek isteyen gençler için önemli bir ritüel olan evlilik teklifleri, unutulmaz bir hale gelerek anılarda yer alıyor. Eskiden olduğu gibi bir pastanede gizlice buluşmayan insanlar daha yoğun biçimde duygularını yaşıyor. Böylece evlilik teklifinin unutulmaz hale gelmesi mümkün oluyor.

 

Kokteyl, Alkollü ve Alkolsüz Yemekli Organizasyonlar

 

İsterseniz sevdiğiniz kişiyle baş başa olabilir, isterseniz sevdiklerinizi çağırıp onu şaşırtabilirsiniz. Tüm yaşadıklarınızı kameraya çekecek olan dostlarınızı da bu sevincinize davet edebilirsiniz. Tabi alacağınız cevaptan emin değilseniz bu durumu biraz erteleyebilirsiniz. Teknede evlilik teklif etmek artık akşam yemeği kadar klasik hale geldi. Ama İstanbul dışında yaşıyorsanız, boğazda evlilik teklifi sevdiğiniz için çok daha özel olacaktır. İçinizdeki romantiği dışarı çıkarmak için bu çok iyi bir fırsat olacaktır.

 

Nişan Törenleri

 

Acelesi olanlar bu organizasyonu nişan törenine çevirebilir. Mesela sevdiğinize evlilik teklif edip, sonrasında nişan için davetlileri çağırabilirsiniz. Bu şekilde özel yat kiralayarak yemekli ya da kokteyl, içki şeklinde ikramlar yapılmasını isteyebilirsiniz. Kıyılardan misafirlerinizi alabilir, sevdiğiniz kişiye aşkınızı haykırırken en sevdiğiniz şarkıların çalınmasına da kulak verebilirsiniz. Özel yatta evlenme teklifi etmek için bu kararınızı geciktirmeyin. Sevdiğinizle her gününüzü bir an evvel geçirmek için siz de hazırlıklarınızı yapın. Hayat kısa ama bunu mutlu geçirmek sizin elinizde! Hadi en mutlu çift olmak için diğer çiftlerle yarışmaya başlayın.

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap